Régi
Alapbeállítás
hatékony vpp/pénz szerzés - 2012-11-19, 20:44
(#1)
tmaster44 logója
Since: 12-11-02
sziasztok
Azt figyeltem meg, hogy a VPP-k nagyon lassan szerezhetoek mikrotétes asztaloknál. A versenyekért is kevés jár, + sokáig is tartanak. Ugyanez van a bankroll megnovelésével is.
Szakértok és tapasztaltabb pokerstars tagjaink tanácsát kérném ebben a problémámban...
Tehát hogy lehet a legugyesebben VPP-t/pénzt szerezni a PS-on? Az eddigi tapasztalataitok szerint mi a legjobb megoldás erre?
- nem muszaly, hogy egyszerre a VPP szintem és a bankrollom is nagyon megugorjon... Arra lennék kiváncsi, hogy kulon-kulon a pénz és a VPP gyujtésre milyen stratégiát használnátok?

tmaster

Régi
Alapbeállítás
2012-11-20, 02:07
(#2)
sheld0r logója
Since: 11-11-09
(Administrator)
A VPP-k gyűjtését nem igazán tudod gyorsítani, legalábbis csak amiatt szintet lépni, hogy több VPP-t gyűjts, nem igazán érdemes. Esetleg megoldás lehet az asztalszám növelése. 4 asztalon például olyan gyorsan termelődik a VPP mint 2 asztalon. Tétet viszont semmiképpen ne lépj amiatt, hogy több VPP-t gyűjts! Az elsődleges célod a bankrollod növelése legyen. Ha nő a rollod, gyorsabban tudsz szintet lépni, a magasabb szinten pedig gyorsabban termeled majd a VPP-ket!

Hajrá!

Régi
Alapbeállítás
Vpp/fpp - 2012-11-23, 19:05
(#3)
Gabesz5717 logója
Since: 12-07-24
BronzeStar
Hello!
ZOOM asztalon próbáltál már játszani?
Szerintem azon lehet a leghamarabb több VPP/FPP-t gyűjteni én is azon szoktam játszani és többet szereztem mint ha beültem volna egy normál asztalhoz sokkal gyorsabb is a játék és nem kell várnod amíg a többiek eldöntik hogy dobják-e a lapjukat vagy emelnek vagy csak belimpelnek.
Egyszerűen rákattintassz a gyors dobás gombra és már is kapod az új lapokat.