Home / Community / Fórum / Oktatás / Leosztáselemzés / Archív /

Óóóó az a river

Régi
Alapbeállítás
Óóóó az a river - 2012-11-19, 10:23
(#1)
rotyapapa69 logója
Since: 11-06-30
BronzeStar
Csak elemzésre, s tanulságképp.

Micro sorozatban sikeresen kvalifikáltam magam egy saton. Hurrá Játék elkezdődik, s mindenki figyel kik is ülnek az asztalnál. Pár leosztás után látszik, hogy a balomon ülő nagyon erőszakos. Jó lesz figyelni, de még jobb lenne megfogni
Pár leosztás után kapok egy szép KK-t. Happy, talán itt az idő. Nagyvak megad. Skac emel 3x-os. Mindenki dob, s én megadom. Flopra lejön : 4 10 K , Szín esély nem volt így hívok egy fél potot. ****ó azonnal rátolja az all in-t. Gondoltam eddig én vagyok elől, s itt az alkalom megadni. Mutat J Q -át az ellenfél. Turn érdektelen (nem is emlékszem már mi volt....). Rivere viszont leesik neki az A....... Természetesen búcsúztam, s mérgelődtem ezerrel.

Véleményem szerint teljesen jó volt a lap megjátszása, s még ha ki is estem vele.

Vélemény?

Régi
Alapbeállítás
2012-11-19, 11:13
(#2)
sheld0r logója
Since: 11-11-09
(Administrator)
Persze, tökéletesen játszottad. Nagyon nagy favorit voltál, kb 75% volt az esélyed, ami nagyon jó. Természetesen ezzel nem tudsz mit csinálni, szerencséje volt az ellenfelednek, hosszútávon 4 alkalomból 1szer fog ő nyerni ebben az esetben, úgyhogy hajrá! Csak így tovább!

Régi
Alapbeállítás
2012-11-23, 08:06
(#3)
beci781226 logója
Since: 11-12-15
BronzeStar
Idézet:
rotyapapa69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Micro sorozatban sikeresen kvalifikáltam magam egy saton. Hurrá Játék elkezdődik, s mindenki figyel kik is ülnek az asztalnál. Pár leosztás után látszik, hogy a balomon ülő nagyon erőszakos. Jó lesz figyelni, de még jobb lenne megfogni
Pár leosztás után kapok egy szép KK-t. Happy, talán itt az idő. Nagyvak megad. Skac emel 3x-os. Mindenki dob, s én megadom. Flopra lejön : 4 10 K , Szín esély nem volt így hívok egy fél potot. ****ó azonnal rátolja az all in-t. Gondoltam eddig én vagyok elől, s itt az alkalom megadni. Mutat J Q -át az ellenfél. Turn érdektelen (nem is emlékszem már mi volt....). Rivere viszont leesik neki az A....... Természetesen búcsúztam, s mérgelődtem ezerrel.

Véleményem szerint teljesen jó volt a lap megjátszása, s még ha ki is estem vele.

Vélemény?
Nekem van egy még tanulságosabb esetem. Készpénzes játék. Durván 25-30 dollárral ülök bent. Cut offban kapok egy 10 10-et, természetesen az onnan emelés, főleg, hogy előtte, csak egy megadás volt. Fogadja a hívásomat koraiból, sb, bb dob. Flop: 2 4 10, erre ő beemel, mert ő volt elöl, én ráemeltem egy jó 3x-osat, vissza all in, egyértelmű easy call, mert szivárvány flop volt. Mutatás K Q, turn J, river A. Láss csodát, ott a sor. Egy leosztásban buktam 30 dollárt a nem is tudom milyen játékosnak nevezzem már ezeket. Ha én kerültem volna ugyanilyen szituációba, tuti, hogy nem jött volna le. Vannak a starsnak ilyen hülyeségei, hogy a runner-runner sor, illetve flush lejön.

Régi
Alapbeállítás
2012-11-23, 09:22
(#4)
rotyapapa69 logója
Since: 11-06-30
BronzeStar
Sajnos igen.... Sokszor figyelem a leosztásokat még másik asztalokon is játék közben. Megfigyelhető a kis, nagy lapok változása, vagy a sorok leosztása is. Ha van energiám, s nem tereli semmi el a figyelmemet akkor még tudom számolni is a sorozatok sorendjét. Nagytöbbségében az első hívót részesíti előnybe. Így jó hívónak lenni egy kis párral is a várható kis sorozatnál. Persze ez is változik a játékosok kiesése alapján, s ilyenkor jönnek le ezek főleg, amit írtunk. Közép játék vége felé már szinte abszolut nem így van, hanem igen vegyes a leosztás. Aztán jönek az ismétlődő lapok ( 6 leosztásból 4x J2 egymás után, vagy pepita). Ha ezt kibekkelte az ember egy mondhatni kisebb zsetonmennyiséggel is belehet kerülni a buborékba, ahol lehet majd kockáztatni.
Persze azt sem javaslom, hogy valaki ez alapján játszon, de érdemes lesz megfigyelni

Régi
Alapbeállítás
2012-11-23, 12:19
(#5)
sheld0r logója
Since: 11-11-09
(Administrator)
Srácok, mindent egy RNG (random number generator) kreál, teljesen véletlenszerüen, ugyanúgy mint az életben, úgyhogy semmiféle csalás nincs. Az, hogy neten több badbeatet kaptok, és több "durva" mákolást láttok, az csupán azért van, mert élőben sokkal kevesebbet játszik az ember, óránként kb 25 leosztást. Online pedig vannak játékosok akik havi 100.000 leosztást játszanak, amely 4000 órát jelent, vagyis 166 nap folyamatos játékot. Ezért van az, hogy neten sokkal több dolgot láttok.

Régi
Alapbeállítás
2012-11-23, 14:01
(#6)
Majka21 logója
Since: 10-03-04
Idézet:
rotyapapa69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Vélemény?
Helyesen csináltad!
Hosszű távon a jobb lap nyer most leesett neki ennyi.

Régi
Alapbeállítás
2012-11-24, 01:20
(#7)
Mammutka86 logója
Since: 12-10-07
Én is ezt tettem volna a helyedben!

Régi
Alapbeállítás
2012-11-24, 12:20
(#8)
erdeisoni logója
Since: 12-11-12
Szerintem is jól játszottad. Erre mondják, hogy ilyen a póker. Én már megtanultam, elfogadni. Párszor voltam szerencsés is olyankor vidámabban mondtam, hogy ilyen a póker.

Régi
Alapbeállítás
2012-11-29, 17:47
(#9)
Mr.Krumpli logója
Since: 11-12-14
Néha egy-egy parti olyan, mint egy jó box meccs. Bevittél egy ütést, de amit Te kaptál az romboló hatású volt és a Te fejed koppant hamarabb a padlón.....sajnos sokszor belefut ilyenbe az ember, amikor sokan úgy várják az egy-két outjukat, mint a Messiást...és persze, hogy leesik nekik. De azért valljuk be, mi is követtünk már el ilyet

Utoljára módosítva: Mr.Krumpli által : 2012-11-29 17:50.

Régi
Alapbeállítás
2012-11-29, 18:35
(#10)
kornel1988 logója
Since: 10-02-28
BronzeStar
Sziasztok

Egyik este játszottam 0,02/0,05 téten 9 fős asztalon.
Hátsó pozícióban ültem 77 kaptam. UTG mindenki dobott, MP1 emel 30 centet utána mindenki dob,következek én,csak megadtam.Ketten maradtunk játékban flop 4 7 J mind három különböző színben MP1 emel 30 centet én csak megadok,turn 5-ös MP1 All-In megy megadom persze mert drillem van,neki 55 neki is drill,itt jön a riverre az 5 Óóóó az a river mondtam én is!De ez van!

Szóval ha floppon vissza emelek,akkor talán eldobja,de többet akartam kihúzni belőle,így nem jött össze!Vannak ilyen leosztások és nem lehet elkerülni.