Régi
Alapbeállítás
Premier Skill League (PSL) - 2012-11-13, 15:48
(#1)
tmaster44 logója
Since: 12-11-02
sziasztok..
Viszonylag uj vagyok még itt az intellipoker-en és nem vagyok teljesen tisztában a ligák mukodésével. A PSL selejtezoben ez az 1. hónapom és fel szeretnék jutni a PSL-be. Olvastam más topicokban, hogy az elozo havi VPP szint is számit a feljutáshoz, A VPP-k itt is a pokerstarson elért huségponok szerint vannak?
Szóval ha benne vagyok ebben a hónapban a TOP200-ban, és 20+ VPP-t gyujtottem a pokerstarson, akkor nem jutok be, mivel az elozo hónapban nem lett meg a 20 VPP? Akkor ha jól értelmezem ebben a hónapban már nincs esélyem bekerulni?
2 kérdésem van lényegében:

- A VPP-k a ligákban miszerint számolódnak és hogyan?
- Mit kell a PSL-be jutáshoz teljesiteni?

Elore is koszonom a válaszokat

Régi
Alapbeállítás
2012-11-14, 01:34
(#2)
sheld0r logója
Since: 11-11-09
(Administrator)
Idézet:
tmaster44 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
sziasztok..
Viszonylag uj vagyok még itt az intellipoker-en és nem vagyok teljesen tisztában a ligák mukodésével. A PSL selejtezoben ez az 1. hónapom és fel szeretnék jutni a PSL-be. Olvastam más topicokban, hogy az elozo havi VPP szint is számit a feljutáshoz, A VPP-k itt is a pokerstarson elért huségponok szerint vannak?
Szóval ha benne vagyok ebben a hónapban a TOP200-ban, és 20+ VPP-t gyujtottem a pokerstarson, akkor nem jutok be, mivel az elozo hónapban nem lett meg a 20 VPP? Akkor ha jól értelmezem ebben a hónapban már nincs esélyem bekerulni?
2 kérdésem van lényegében:

- A VPP-k a ligákban miszerint számolódnak és hogyan?
- Mit kell a PSL-be jutáshoz teljesiteni?

Elore is koszonom a válaszokat
Szia!

Az alábbi két linken mindkét kérdésedre választ kapsz:

Hogyan kerülhetsz be a PSL-be:
http://www.intellipoker.hu/league#premier_skill_league

Hogyan gyűjthetsz VPP-ket:
http://www.pokerstars.hu/vip/earn/#HowdoIearnVPPs

Ha további kérdésed van, ne habozz feltenni őket!

Régi
Alapbeállítás
2012-11-14, 21:05
(#3)
tmaster44 logója
Since: 12-11-02
Igen ezzel sok információt szereztem.. koszi a gyors válaszért
És logikusan ebbol kikovetkeztetve gondolom, hogy az e havi VPP számit a feljutáshoz...