Home / Community / Fórum / Oktatás / No limit holdem / Kezdők kérdései /

Pokerschool open skill league

Régi
Alapbeállítás
Pokerschool open skill league - 2011-12-16, 09:24
(#1)
kenderg883 logója
Since: 11-12-14
Üdv.

A kérdésem az lenne hogy hogyan lehet felkerülni az open skill league ranglistára,mik a pontos feltételek?

Mert IP tag vagyok,versenyen is részt vettem(mondjuk csak kettőn még).

Még arra gondolok hogy talán az összes tesztnek meg kell lennie vagy az 5 versenynek?

Kösz a választ.

Üdv:Kenderg.

ui: felkerültem a ranglistára,szóval stornó a kérdésem

Utoljára módosítva: kenderg883 által : 2011-12-16 19:49.

Régi
Alapbeállítás
2011-12-29, 03:18
(#2)
belfaststar logója
Since: 10-10-20
na es hogyan sikerult felkerulnod a listara,mik a kovetelmenyek??????

Régi
Alapbeállítás
Open Skill Liga - 2011-12-29, 22:04
(#3)
Capt Dolby logója
Since: 11-11-29
(Moderator)
Szia!
Nincs külön követelmény, csak az hogy IP tag légy. Az alább idézetteket itt találod:
http://www.intellipoker.hu/league#open_skill_league

A PókerSuli Open Skill League a lehető legjobb hely pókertudásod fejlesztésére, hiszen egy óriási és nagyon sokféle játékost magában foglaló pókerrajongóval játszhatsz együtt!

Open League versenyek:

Név: PokerSchool Open Skill League
Versenybeosztás: naponta, minden hónap 3-ától
Időpontok (CET): 7:00, 11:00, 15:00, 19:00, 23:00, 3:00
Hely: Versenyek és Freeroll (vagy Mind) fül
Nev. díj: nincs nevezési díj, ez freeroll!

A ranglista alapján több mint 11 800 $-os nyereményalap talál gazdára az alábbiak szerint:

- Első szint: azok a tagok, akik az előző hónapban 20 VPP-nél kevesebbet gyűjtöttek, egy 1 800 $-t meghaladó nyereményalapért játszanak, ahol az első díj 150 $.

- 20+: azok a tagok, akik legalább 20 VPP-t gyűjtöttek, egy több mint 11 800 $-os nyereményalapon osztoznak, amiből az első 1 500 $-t kap.

Megjegyzés: bár a versenyek mindenki számára elérhetőek a PokerStars.com kliensben, kizárólag azoknak a játékosoknak az eredményeit vesszük figyelembe a ranglistán, akik a suli tagjai. A Premier League versenyein játszani jogosult suli tagokat is szívesen látjuk a freeroll versenyeken, de az eredményeik nem számítanak az Open League ranglistában.

Régi
Alapbeállítás
2012-10-04, 09:02
(#4)
Rocky5519 logója
Since: 12-09-18
Idézet:
Capt Dolby eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!
Nincs külön követelmény, csak az hogy IP tag légy. Az alább idézetteket itt találod:
http://www.intellipoker.hu/league#open_skill_league

A PókerSuli Open Skill League a lehető legjobb hely pókertudásod fejlesztésére, hiszen egy óriási és nagyon sokféle játékost magában foglaló pókerrajongóval játszhatsz együtt!

Open League versenyek:

Név: PokerSchool Open Skill League
Versenybeosztás: naponta, minden hónap 3-ától
Időpontok (CET): 7:00, 11:00, 15:00, 19:00, 23:00, 3:00
Hely: Versenyek és Freeroll (vagy Mind) fül
Nev. díj: nincs nevezési díj, ez freeroll!

A ranglista alapján több mint 11 800 $-os nyereményalap talál gazdára az alábbiak szerint:

- Első szint: azok a tagok, akik az előző hónapban 20 VPP-nél kevesebbet gyűjtöttek, egy 1 800 $-t meghaladó nyereményalapért játszanak, ahol az első díj 150 $.

- 20+: azok a tagok, akik legalább 20 VPP-t gyűjtöttek, egy több mint 11 800 $-os nyereményalapon osztoznak, amiből az első 1 500 $-t kap.

Megjegyzés: bár a versenyek mindenki számára elérhetőek a PokerStars.com kliensben, kizárólag azoknak a játékosoknak az eredményeit vesszük figyelembe a ranglistán, akik a suli tagjai. A Premier League versenyein játszani jogosult suli tagokat is szívesen látjuk a freeroll versenyeken, de az eredményeik nem számítanak az Open League ranglistában.
Mi alapján kapod a VPP pontokat és ki kerül be az 1800$-os versenybe?

Utoljára módosítva: Rocky5519 által : 2012-10-04 09:07.

Régi
Alapbeállítás
2012-10-07, 03:14
(#5)
sheld0r logója
Since: 11-11-09
(Administrator)
Szia Rocky!

A VPP-ket a valódi pénzes asztaloknál termelt rake illetve versenyek nevezési díja után befizetett fee után kapod. Erröl bövebben ezen a linken olvashatsz: http://www.pokerstars.hu/vip/earn/

Az Open Skill League-n való induláshoz szükséges információkat itt találhatsz: http://www.intellipoker.hu/league#content

Amennyiben további kérdéseid vannak, ne habozz feltenni öket!

Régi
Alapbeállítás
Stupid question?! :D - 2012-11-27, 03:55
(#6)
ercsa3 logója
Since: 12-11-20
BronzeStar
Hello.
Lehhet hogy csak én vagyok ennyire hulye hogy nem értem ezt az egeszet... Nem nagyon ertem hogy mukodinek ezek a ligak hiaba olvasom el a leirast.... ha jol ertelmeztem akkor 3 liga van.
Premier Skill League, Open Skill League és a Premier Skill League Qualifier. Namost az Open Skill League az egy freeroll verseny?! Minnel jonn helyezést érsz el annal elobb kerulsz a ranglistan itt a pokersuliba?!. Az elso nemtudom hany ember pénzjutalmat kap ha jo helyezest er el a ranglistan? De ha nem gyujtessz VPP- ket akkor nem kapsz penz jutalmat?! Aztán van a Premier Skill League Qualifier ott $1+0.10 a nevezesi dijez fogalmam sincs mire jo ez a liga vagy hogy smint mukodik annyit sejtek hogy innen jutsz be a Premier Skill League de ezt se nagyon tudtam ertelmezni... ( egyebkent kaptam egy kupont a kviz sikeres kitolteseert ide, Nem tudom hogy ezt most erdemes elhasznalni vagy a kovetkezo honapban?). Huh lehhet hogy egy kicsit hulyenek fogtok nezni ezert de ez van... elore is nagyon szepen koszonom a valaszt!!

Régi
Alapbeállítás
2012-11-27, 23:51
(#7)
hunaligator logója
Since: 12-02-16
Az Open Skill League versenyek minden nap 6 alkalommal kerülnek megrendezésre a PokerStars.com kliensben, és ezek a freerollok mindenki számára nyitottak. Ez azt jelenti, hogy a világ minden tájáról játszó PokerStars felhasználókkal ülsz majd egy asztalnál. Minden egyes versenyen egy csekély, 10 $-os nyereményalap talál gazdára, de a nagy nyeremények, mint minden más ligánk esetén is, a hónap végére kialakuló ranglista végeredménye alapján kerülnek kiosztásra.

Régi
Alapbeállítás
2012-11-27, 23:52
(#8)
hunaligator logója
Since: 12-02-16
Premier Skill League – meghívásos alapon
A Premier Skill League versenyekre való nevezéshez kuponra lesz szükség, amit kizárólag a liga néhány kiválasztott résztvevője kap meg, akik már bizonyították, hogy nagyobb kihívásnak is meg tudnak felelni, és nagyobb nyereményalapra is számíthatnak!
Másképp is bejuthatsz a Premier ligába!
Az új Premier Skill League selejtező arra lett kitalálva, hogy a suli tagjai számára újabb lehetőséget nyújtson a következő havi Premier ligába való bejutásra. A liga alacsony nevezési díjjal indul és kupon kell a részvételhez, így a póker megszállotainak kisebb, tapasztaltabb mezőnyével kell szembenézned.

Régi
Alapbeállítás
2012-11-28, 09:15
(#9)
Zoliee logója
Since: 12-11-23
Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy a ranglistán látok egy olyan sávot, hogy "Bejutott" és a nevem mellett egy zöld pipa látható. Meg tudja mondani valaki, hogy ez mit jelent? Hova jutottam be konkrétan?
Köszi a válaszokat előre is!

üdv.

Régi
Alapbeállítás
2012-11-28, 10:28
(#10)
sheld0r logója
Since: 11-11-09
(Administrator)
Szia! A jelmagyarázatot, illetve minden információt a Liga menüpontra kattintva érhetsz el!