Régi
Alapbeállítás
Fricirics válaszol - 2012-09-04, 00:29
(#1)
sheld0r logója
Since: 11-11-09
(Administrator)
Sziasztok!

Ebben a témában várunk minden olyan hozzászólást, kérdéses leosztást, vagy bármilyen más jellegű kérdést, amelyet Friciricsnek címeztek. Ha bármilyen érdekes leosztás van, ahol nem tudjátok, hogy mi lenne a helyes döntés, vagy egyszerűen csak Fricitől szeretnétek kérdezni, ebben a topicban megtehetitek, hiszen Fricircs válaszol!

Régi
Alapbeállítás
2012-09-04, 01:57
(#2)
fricirics logója
Since: 11-09-02
Üdv mindenkinek!

Ezzel a topikkal szeretnénk segíteni a fejlődéseteket.
Szóval várom a kérdéseket!

fricirics

Régi
Alapbeállítás
2012-09-05, 22:52
(#3)
Erinald logója
Since: 10-02-26
Kedves fricirics!

Nagyjából 3 hete találtam rá az SnG versenyekre a pokerstars kliensben és nagyon gyorsan megszerettem őket. Elkezdtem kutakodni a témában és hamar megtaláltam Grayson 'spacegravy' Physioc videóit amik sokat segítettek, hogy megértsem az alapelveket amelyek szerint játszanom kell és ennek köszönhetően a 25$-os bankrollom sikerült feltornázni 80$-ra. Jelenleg 9 fős 1,50$-os turbó SnG-ket játszom átlagosan napi 20-at 2-3 asztalon egyszerre. Nincsenek illúzióim minél többet játszom annál világosabb számomra, hogy mennyit kell még tanulnom.
Ebben szeretném a segítséged kérni. Sajnos nincs egyetlen pókeres ismerősöm sem, így nem igazán tudok senkit megkérni, hogy elemezze a játékom és tanácsokat adjon, ezért is fordulok hozzád.
Érdekelne, hogy amikor elkezdtél foglalkozni az SnG versenyekkel, te hogyan kezdtél neki, illetve szerinted mi lenne számomra a legjobb módszer? Esetleg tudnál ajánlani a témával foglalkozó könyvet vagy weboldalt ahonnan még többet megtudhatok?

Válaszod előre is köszönöm!
Üdvözlettel Erinald

Régi
Alapbeállítás
2012-09-06, 14:15
(#4)
sheld0r logója
Since: 11-11-09
(Administrator)
Erinald, jó hír lehet számodra, hogy hamarosan újabb Spacegravy SitandGo videók kerülnek majd ki az oldalra, nemrég készült el egy hat részből álló Spacegravy sorozat, amely az egy asztalos SNG versenyek külön-külön szakaszaira koncentrálódik! Mindenképpen azt ajánlom, hogy kövesd figyelemmel a heti összefoglalókat, szerintem már a jövő héten kikerülhet az első rész! Az eddig elért sikerekhez pedig gratulálok, csak így tovább!

Régi
Alapbeállítás
2012-09-07, 02:14
(#5)
fricirics logója
Szia Erinald!

Köszönöm ,hogy írtál nekem itt a topikban! Szerintem jó választás volt , hogy a sng-k világára szavaztál és ebből próbálsz bankrollt építeni. Alacsony téten kiválóan alkalmas arra , hogy lépésről lépésre tudjon haladni felfelé az ember.Spacegravy a világ egyik legjobb sng játékosa nagyon sokat játszom ellene és igazán kemény ellenfél.Mindenképpen ajánlom figyelmedbe a Sheldor által megosztott információt az új videójáról. A másik fejlődési lehetőség a szerdánkénti élőedzés Tóth Ricsivel és velem.Este 6 órakor az élőedzés menűben lehet csatlakozni.
Ha elolvasod a régebbi blogbejegyzéseimet kb 2009től ott részletesen leírtam az utamat....
Sok sikert és jó tanulást! Remélem találkozunk a szerdai élőedzéseken.
Kéthetente pont a 9fős sng a téma!

fricirics

Régi
Alapbeállítás
2012-09-07, 13:04
(#6)
Erinald logója
Since: 10-02-26
Köszönöm a válaszokat! Alig várom az új videókat és az élő edzést, kár hogy mind a kettő csak a jövőhéten lesz . Kénytelen leszek kibírni valahogy, addig is tovább nézelődöm a témában. Remélem egyszer majd az asztaloknál is összefutunk bár van egy olyan érzésem, hogy még nem most, de mindent megteszek annak érdekében, hogy a lehető leghamarabb .
Addig is sok sikert kívánok, találkozunk az edzésen!

Régi
Alapbeállítás
2012-09-07, 16:15
(#7)
fricirics logója
Köszi szépen és sok szerencsét és tudást kívánok Neked! Találkozunk szerdán este 6kor.

fricirics

Régi
Alapbeállítás
2012-11-22, 14:04
(#8)
avityuka logója
Since: 12-09-26
Sziasztok.
Már egyszer megkérdeztem ezt egyik topikba azt hiszem...
Ezt a kérdést a barátom tette fel nekem, de én egy profitól szeretnék választ kapni...ezért írom ki ide...
Tehát...:
Egy közepes nevezési díjú, nagy garantált díjazású online versenyen már hosszú órák óta versenyben vagy, mire végre a döntő 10 fős asztalára kerülsz. Zsetonjaid száma jelenleg az 5. helyre rangsorol, és természetesen már pénzben vagy, azonban a díjazás struktúrája okán a 10 hely csak kb huszad részét éri az első helynek. Asztaltársaid mind jól képzett, de legalábbis hozzáértő játékosok. A nagy vak kb harmincszorosa van előtted zsetonokban.
Az osztó pozíciójában 5d5s lapokat kapsz kézbe. Az asztalon mindenki dob mire rád kerül a sor. A kis vak és a nagy vak feszesen de agresszíven játszó játékosok, nem sokkal több zsetonnal mint a tied. Úgy döntesz, hogy megpróbálod elrabolni az egyre izmosabb vakokat az antekkal együtt. A nagy vak ötszörösére emelsz. Bár egyenként hosszabban elgondolkodnak rajta, emelésedet végül mind a két további játékos adja.
A flopra Qs Qh Qc lapok érkeznek. A vakok passzolnak. Rád kerül a sor.
Mit teszel?

Údv: avityuka

Régi
Alapbeállítás
2012-11-22, 16:57
(#9)
xbozoox logója
Since: 10-02-16
Hmm. Mintha ezt a kérdést láttam volna már valahol

Régi
Alapbeállítás
stratégia - 2012-11-23, 18:43
(#10)
Gabesz5717 logója
Since: 12-07-24
BronzeStar
Üdv
Azt szeretném kérdezni, hogy szerinted mi a legjobb stratégia a hold'em-ben?
Mert sokszor voltam már olyan helyzetbe hogy amikor Head's Up-oztam akkor olyan ellenfelet kaptam aki nagyon sokat blöffölt mindig allin-ra ment meg ilyenek és nem tudtam eldönteni hogy vajon tényleg csak blöffölt vagy nem de mire rájöttem addigra alig maradt zsetonom és kiestem.
Mostanában elkezdtem én is agresszívan játszani ez be szokott jönni meg ha tuti lapjaim vannak és tudom hogy az ellenfelem nagyon sokat blöfföl akkor úgy szedem le róla a zsetonokat

Utoljára módosítva: Gabesz5717 által : 2012-11-23 21:57.