Home / Community / Fórum / Oktatás / No limit holdem / Haladóknak /

Omaha segédprogramok

Régi
Alapbeállítás
Omaha segédprogramok - 2013-04-18, 14:44
(#1)
sámuel0510 logója
Since: 10-03-14
ChromeStar
Sziasztok!

Ki milyen segédprogramot ajánl omaha hi és omaha hi/low játékhoz?

Régi
Alapbeállítás
2013-04-18, 16:34
(#2)
TatooMami logója
Since: 12-06-02
Szia

Hat itt is hasznos a tracker program. Pl. HM2 vagy PT4.

Sok sikert

Idézet:
sámuel0510 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Ki milyen segédprogramot ajánl omaha hi és omaha hi/low játékhoz?

Régi
Alapbeállítás
2013-06-19, 18:58
(#3)
heroes76 logója
Since: 10-05-25
Sziasztok!
Tudtok ajánlani ingyenes segédprogit TEXAS HOLDEMHEZ?

Régi
Alapbeállítás
2013-06-19, 19:05
(#4)
MenFedlak logója
Since: 12-02-21
En sajna nem tudok, de a fent emlitett ket programnak van 30 napos proba lehetosege.

Idézet:
heroes76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Tudtok ajánlani ingyenes segédprogit TEXAS HOLDEMHEZ?

Régi
Alapbeállítás
2013-06-20, 09:12
(#5)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Sziasztok!
Én a Holdem Manager2 program Pro licensz változatát használom. Ezt 2 felhasználó is tudja használni.
Így a költségek ha valakivel megosztjátok már sokkal kissebbek.
Ennek kaptam egy 30 napos próba változatát, majd erre kaptam egy 30 napos bónusz felhasználást, magyarul 60 napon át használhattam ingyen.

Persze amikor volt lehetőségem megvásároltam a legnagyobb csomagot ehhez. Van ennek a programnak egy kimondottam Omaha változata is, ha sok omahát játszol, akkor együtt ezt megkaphatod 150$ ért de alapvetően a HM 2 vel is vannak olyan statok, amiket tudsz használni omaha esetén.

Én nagyon meg vagyok elégedve a segédprogrammal...

GL!

Régi
Alapbeállítás
2013-06-20, 23:11
(#6)
tmaster44 logója
Since: 12-11-02
Idézet:
MassaTG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Én a Holdem Manager2 program Pro licensz változatát használom. Ezt 2 felhasználó is tudja használni.
Így a költségek ha valakivel megosztjátok már sokkal kissebbek.
Ennek kaptam egy 30 napos próba változatát, majd erre kaptam egy 30 napos bónusz felhasználást, magyarul 60 napon át használhattam ingyen.

Persze amikor volt lehetőségem megvásároltam a legnagyobb csomagot ehhez. Van ennek a programnak egy kimondottam Omaha változata is, ha sok omahát játszol, akkor együtt ezt megkaphatod 150$ ért de alapvetően a HM 2 vel is vannak olyan statok, amiket tudsz használni omaha esetén.

Én nagyon meg vagyok elégedve a segédprogrammal...

GL!
Ez a HM2 150$ időre van korlátozva, hogy meddig használhatod, vagy lifetime?

Régi
Alapbeállítás
2013-06-21, 22:05
(#7)
Zsetonmagus logója
Since: 11-10-27
Lifetime veszed meg. Kapsz egy kódot amit be kell ütni a programba. Abban nem vagyok már annyira biztos hogy 2 ember használhatja, két gépre írja egy fő gépre és egy mellékre. Nem tudom felismerheti-e a program ha 2 külön játékos adatait trackeli be 2 külön gépen. Mivel program inditás után létre kell hozni egy adatbázist és ki kell választanod a pokerterem által tárolt handek közül a gépeden a te felhasználódat. A licenszet akkor reseteled amikor akarod és jogosult leszel másik 2 gépen is használni. Van egy akció amivel ingyen megkaphatod a small stakes verziót 23.-áig de itt nem írhatom le.