Régi
Alapbeállítás
Bosszantó - 2013-04-09, 20:30
(#1)
andrasjanos logója
Since: 12-03-20
Csúnya kiesés 44.helyen egy 5,5$ /5000$ Gtd/ PLO-ról.

http://www.boomplayer.com/hu/poker-hands/Boom/2758859_60F38B9EF7

Fish vs Én (nem nagyképűségből)

Régi
Alapbeállítás
2013-04-11, 15:18
(#2)
tmaster44 logója
Since: 12-11-02
Idézet:
andrasjanos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Jaj de csúnya!! Szinte már nem is merem még 1x megnyitni, annyira nem tetszett ez a leosztás. Abszolút semmi értelme nem volt a 3betre preflop, a flop call pedig meg már egyenesen siratni való call volt tőle
Én a helyében ezt a lapot lehet meg se játszottam volna...
A te megjátszásodban nem látok semmi nagy hibát. Preflop call az még belefért a 3betre. Eléggé erős indulókezed volt, nagyon jó floppokat lehet ilyennel kapni.
Az a tény, hogy a 3betelő 2 játékosra 3betelt az kicsit ijesztő volt. Ezt főleg duplaszinu magyas kapcsolódó lapokkal, kézben AA vagy KK-val szokták csinálni. Ha nem talált volna a flop, lehet nem érte volna meg több zsetont beleölni. De igy szerintem teljesen standard volt az all in is és az egész megjátszásod.

Reméljük legközelebb nem javulnak le ilyen csúnyán, good luck

Régi
Alapbeállítás
Rayocska - 2013-04-15, 22:03
(#3)
Rayocska logója
Since: 11-03-15
tényleg nagyon csúnya!!!

Régi
Alapbeállítás
2013-04-15, 22:43
(#4)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Hááát nem volt egy szépségdíjas leosztás.
Az omahában néha beleszalad az ember olyan mókusokba akiknek halvány lila gőzük sincs erről a játékról, és elgondolkodtató az is hogy vajon mennyit kell mákolni ahoz, hogy egy ilyen versenyen eljussanak idáig.
Én emlékszem az intellipokeres Omaha versenyre, személyeskedés nélkül mondhatom azt, hogy több hasonló honfitársunk játszott hasonló szinvonalon.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-16, 10:20
(#6)
payac2 logója
Since: 10-02-11
Idézet:
váradi sityu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kellemetlen helyzet,mikor számolni kell azzal a lehetoséggel h az ellennél van az a egyetlen lap ami ver minket.
Ilyenkor én is elszoktam bizonytalanodni hogy be-e válaljam a lapom,vagy jobb megoldás a dobás visszaemelés esetén.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-16, 11:24
(#7)
normaeli logója
Since: 12-08-12
Sziasztok!

....nem tom h van ez,vagy csak velem tortenik?Azt sem tom elfogadni,h az elso szakaszokban AK-t es AA part javulnak le riveren,mert egyszeruen nem tudnak dobni.De mi van a buborek idoszakaban?Aggresszivnak kell lenni ez oke.Hivnak mint az allat,sot elfigyeltem egyenessen megorulnek,de ez mar ITM is folytatodik,ugyhogy az orultek hazaban vagy reg.Na de mi a turot kepzelnek el,ha mondjuk UTG mesz all in pocket parokkal,sot monsterekkel?JQo-al pushol vissza,lattam T4o-t is,ezt h lepik meg nem ertem?Illetve felig tom elfogadni,mert vhol ugy gondolkodhat,h a multkor is bejott most is bejon.En nem tom h van de 90%-ban ellenem ezek nyernek is

Edit: A pokerstarson szinte mindig szetzuzzak a sessionoket,egyszeruen nemhogy profitot nem tudsz termelni,megromlasztjak a jatek elvezetet is.Lassan nem akarok benevezni sem,annyira atut 2 leosztas utan a mocsok jatek.Hanynod kell tole.Nem vagyok nagy jatekos,mert akkor nem micro limiten lennek,de hat a kezdok akarmien kezdok is,tanuljanak mar meg dobni is.Azon gondolkodtam el,h en is igy jatszottam vmikor?Valoszinuleg marha sok hulyeseget csinaltam,sot most is hibazom es be is vallom(de ez a magam karara es oktatopenzemre megy),viszont ismerem a FOLD gombot Ezek teljesen uressen is kepesek tonkre menni.En most mar eltom dobni a KK-t is egy A magas boardon...de ezek hattal ulnek a jatekhoz.Uressen megcsinalja,utolso parral megcsinalja,egyszeruen ugy gondoljak h a pokerben van egy termeszetfeletti lap,ami tobb mint biztos naluk van ,azzal orulnek meg es akarnak nyerni
...ja es a legrosszabb,h igazuk van,mindig lejavulnak es nyerik a kasszat ,sok esetben abszolut elolrol indulva ugy lejavulnak,h egy esetleges all in utan nezzel ki a fejedbol,h ien lapoktol is igy ki lehet kapni!?

Utoljára módosítva: whackitrunkl által : 2013-04-16 17:42.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-18, 19:53
(#8)
kicsiricsi8 logója
Since: 13-04-12
Idézet:
andrasjanos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Tényleg csúnya kiesés lett András

Régi
Alapbeállítás
2013-05-05, 21:10
(#9)
ax3lff logója
Since: 12-11-10
BronzeStar
Jajj,tényleg csúnya :/

Régi
Alapbeállítás
2013-05-10, 07:12
(#10)
bkincs2006 logója
Since: 13-02-03
BronzeStar
üdv
Én az utóbbi héten ha egy versenyen játszottam az esetek 99 százalékában amikor allin mentem a riveren jött fel az elenfél lapja amivel megvert
Ez elég rossz széria gondolom