Régi
Alapbeállítás
efgabi68 - 2013-04-05, 17:35
(#1)
efgabi68 logója
Since: 13-02-06
Két dolgot szeretnék elmondani ill. kérdezni.
1.)Versenyen történt, hogy a a turnon már pókerem volt allint játszottam és az ellenfél Royal flush-al nyer!
2.)Szerteném megtudni, miért nincsenek olyan versenyek, mint pl.a Lamborghini volt.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-05, 17:51
(#2)
durr28 logója
Since: 12-01-17
Idézet:
efgabi68 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
1.)Versenyen történt, hogy a a turnon már pókerem volt allint játszottam és az ellenfél Royal flush-al nyer!
2.)Szerteném megtudni, miért nincsenek olyan versenyek, mint pl.a Lamborghini volt.
Szia.1.SAjnos van ilyen,de ez nagyon ritka azért. 2.Mert nem rendez olyat a stars.Egyébként ha részt veszel a suli életében aktívan:pl követed az eseményeket,hozzálólsz a külömböző fórumtémákhoz,akkor rájössz h elég sok jó versenyben lehet részed itt egy nagyon jó közösségelEleinte én nem is tudtam h mire jó ez az intelli suli,de aztán rájöttem h nagyon jó társasággal lehet külömböző forumtémákban beszélgetn jó oktató videók vannak,és élőedzések.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-05, 18:02
(#3)
APoKeRmEsTeR logója
Since: 13-02-04
Milyen az a Lamborghini verseny?
Életembe még nem hallottam ezt...

Utoljára módosítva: APoKeRmEsTeR által : 2013-05-17 19:13.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-05, 18:05
(#4)
durr28 logója
Since: 12-01-17
Idézet:
APoKeRmEsTeR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
milyen az a Lamborghini verseny?
életembe még nem hallottam ezt...
Pár éve volt egy versenysorozat aminek a végén a pénzjutalom mellé egy lambot kaptál, és egy olasz playa nyerte.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-05, 18:08
(#5)
APoKeRmEsTeR logója
Since: 13-02-04
Az durva
Kár, h nem indultam el rajta, mert akkor már gazdagabb lennék egy Lamborghinivel..

Utoljára módosítva: APoKeRmEsTeR által : 2013-05-17 19:13.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-30, 00:33
(#6)
Chipwarper logója
Since: 10-02-27
Már az összes freeroll megszűnőben van a starson, lásd a magyart , már nem nagyon lesznek ilyenek

Régi
Alapbeállítás
2013-05-01, 00:30
(#7)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Idézet:
efgabi68 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Hamarosan a freeroll versenyek, mármint a hagyományosnak számítható freeroll versenyek, ahol semmit sem kell teljesíteni amúgy is megszűnőben vannak.Ez az átalakult piacoknak köszönhető.
A PS en a hagyományosnak számító csillagászok nevét viselő WR2 szatelit freerollok az indulásuk óta jelen vannak.
Ezen felül a Liga versenyeken is jutalmakhoz juthatsz.
és egy ideje vannak az EPT és egyébb közvetítések mellé járó freerollok, ahol egy közel kisvárosnyi 20-30 000 játékossal küzdesz vagy a TOP 9 helyért vagy egy pár centért.

Vannak ezen felül mégy az affiliate partnerek privát freeroll vagy added versenyei

A legtöbbhöz rendelkezned kell vagy egy olyan online fórumról bekötött számlával, akinek megfelelő méretű a saját játékos bázisa és az egyre növekvő terhek mellett lemond az affiliate bevételeinek egy részéről, és ezt visszaadja a játékosainak egy freeroll formájában. vagy jobb esetben csak egy jelszóval védi azt, és ha eléggé rutinos vagy és a google nagy barátod levadászhatod ezeket a jelszavakat.

És ezen felül ha rendszeresen játszol és termeled a hűségpontjaidat a napi 10FPP és 20 FPP versenyek mellett van egy éjféli 50FPP verseny minden hétvégén.

Ezen felül a többi VIP Státusz függő versenyről is beszélhetünk
Chrome freeroll 5000$ hetente
Silverstar freeroll 100FPP hetente 30 000$
Siverstar satelit heti 3-4 alkalommal 130 FPP-ért a havi Gold 100 000$ freerollra
És a negyedéves Supernova 1 000 000 freeroll

És akkor még az Intellipoker freeroll promóciós versenyeiről még nem is beszélgettünk.

De ha arra gondolsz, hogy semmi rake termelés nélkül zéró befizetéssel ingyen nyerni egy Lamboghinit, vagy kijutni a WSOP ra ezek már nincsenek.De mondjuk egy Eureka side passt még össze lehet hozzni.