Home / Community / Fórum / Oktatás / Leosztáselemzés / Archív /

Én rontottam el ?

Régi
Alapbeállítás
Én rontottam el ? - 2013-04-04, 16:20
(#1)
smartpot69 logója
Since: 12-12-08
az elején limpeltem, úgy hogy ez az én bűnöm ?

http://www.boomplayer.com/hu/poker-h...576_412073C366

Régi
Alapbeállítás
2013-04-04, 16:34
(#2)
craslorg logója
Since: 10-05-20
(Moderator)
Idézet:
smartpot69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nem hiszem, hogy nagyon elrontottad, bár a limpelést nagyon nem javasolják. 2.5 - 3-szoros BB-nyi emelés belefér. Limpelésnél azt látják, hogy lehet majd valamid. (Hacsak nem AA-val limpel valaki, de ez ritka). Valószínűleg ő akkor is megadta volna, flop után meg már jól játszottad meg, én is így tettem volna és szerintem sokan. Az, hogy 94-el flop emelést megadott és a turn AllIn-t a saját baromsága. 20-ból 1-szer jön be neki ilyen lapoknál, 19-szer te fogod vinni a potot.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-04, 16:52
(#3)
smartpot69 logója
Köszönöm a bíztatást legközelebb figyelni fogok erre is Nem vagyok csalódott az hogy riveren lemákolt az meg a póker szépsége

Régi
Alapbeállítás
2013-04-04, 19:44
(#4)
kalandonor logója
Since: 12-08-19
BronzeStar
Idézet:
smartpot69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Szia!

Én úgy gondolom, hogy high jack pozíción nem szabad limpelni QKo-al. Inkább dobd el, ha nem vagy biztos a lapodban, de mindenképpen emeléssel szállj be a partyba. Ha preflop agresszor vagy, úgy vettem észre, hogy sokkal nagyobb eséllyel dobnak Cbetre a flop után. Szerintem az emelésre eldobta volna nagyvakból a 94o-ot. Mondjuk attól függ milyen téten játszottad. Alacsony téten minden szemét lappal vakot védenek.

Amúgy craslorgnak igaza van abban, hogy elég fish volt a csávó, hogy ezzel megadta a flop visszaemelésedet.

Szép estét!

Utoljára módosítva: kalandonor által : 2013-04-04 19:47.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-04, 20:50
(#5)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Idézet:
kalandonor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Én úgy gondolom, hogy high jack pozíción nem szabad limpelni QKo-al. Inkább dobd el, ha nem vagy biztos a lapodban, de mindenképpen emeléssel szállj be a partyba. Ha preflop agresszor vagy, úgy vettem észre, hogy sokkal nagyobb eséllyel dobnak Cbetre a flop után. Szerintem az emelésre eldobta volna nagyvakból a 94o-ot. Mondjuk attól függ milyen téten játszottad. Alacsony téten minden szemét lappal vakot védenek.

Amúgy craslorgnak igaza van abban, hogy elég fish volt a csávó, hogy ezzel megadta a flop visszaemelésedet.

Szép estét!
Kár bármekkora következtetést levonni egy open ligás freeroll asztalról.
Hiba volt a flop előtti limpelés.
A többi teljesen rendben volt.
Ha még nem játszottál sokat a ligában, akkor még fog ennél meredekebb partikat is játszani.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-05, 09:12
(#6)
kalandonor logója
Since: 12-08-19
BronzeStar
Idézet:
MassaTG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kár bármekkora következtetést levonni egy open ligás freeroll asztalról.
Hiba volt a flop előtti limpelés.
A többi teljesen rendben volt.
Ha még nem játszottál sokat a ligában, akkor még fog ennél meredekebb partikat is játszani.
Nem tudtam, hogy freeroll verseny. Ettől függetlenül a flop után már teljesen jól játszottad meg.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-05, 13:27
(#7)
smartpot69 logója
Köszönöm a sok választ tényleg sokat segítetek vele

Massa: Nem kevés open leauge freerollt játszottam eddig abból a célból, hogy kicsit fejlődjek