Régi
Alapbeállítás
Freeroll - 2013-04-01, 12:18
(#1)
kicsigábor logója
Since: 13-02-02
Sziasztok érdeklődnék hogy most ami lesz majd 350 $ freeroll arra csak tényleg azok nevezhetnek aki április 1 és 23 közt regisztráltak az intellipokeren mert én úgy értelmeztem amit irtatok és ha így van ez engem eléggé elszomorítana !!

Régi
Alapbeállítás
2013-04-01, 12:38
(#2)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Idézet:
kicsigábor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok érdeklődnék hogy most ami lesz majd 350 $ freeroll arra csak tényleg azok nevezhetnek aki április 1 és 23 közt regisztráltak az intellipokeren mert én úgy értelmeztem amit irtatok és ha így van ez engem eléggé elszomorítana !!
Szia!

Hívd meg a barátodat ide az itellipokerre, és mindketen részt vehettek a versenyen! Legyetek mindketten értelmes hozzászólásaitokkal tagjai Magyarország leggyorsabban fejlődő pókeriskolájának!
Ezen felül ha a barátod ezen a versenyen ITM be ér, akkor azt az összeget te is megkapod amit Ő nyert!!!!

Így nem maradtál le erről a lehetőségről.

GL

Régi
Alapbeállítás
2013-04-01, 13:09
(#3)
whackitrunkl logója
Since: 12-10-17
Szia!
Mindegy hogy te mikor regisztráltál, az a lényeg hogy a játékos akit te meghívsz regisztráljon április 1. és 23.-e között. Ezen túl ha te vagy a meghívó akkor neked semmit nem kell csinálnod, a meghívottnak kell beírnia a meghívója nevét a topicba és nem privát üzenetben.