Régi
Lightbulb
Bemutatkozás - 2011-12-05, 10:54
(#1)
Bubu0714 logója
Since: 11-12-01
BronzeStar
Sziasztok!

Alex vagyok Baranyai lakos a pókerrel 15éves koromban ismerkedtem meg még a koleszos időkben azóta igen sok pókersite-on megfordultam keresve az igazán jó pókertermet ahol nem jellemző a rengeteg bad beat...Sajnos még nem találtam meg ...
Önmagam fejlesztését kellene még csiszolni mert nem tartom magam rossz játékosnak de valahogy az MTT-k végére nagyon elszoktam fogyni.... :S Szóval így állunk most Nyitott vagyok minden olyan dologra ami a hasznomra válik és jobb játékos lehetek tőle....

Köszönöm hogy elolvastátok a kis történetemet....

GL mindenkinek!

Régi
Alapbeállítás
2011-12-21, 00:34
(#2)
Kopi74 logója
Since: 10-01-31
Hali Mindenkinek!

37 éves családos ember vagyok. Vidékan, Dunavecsén élek. A Holdemmel kb 3-4 éve ismerkedtem meg, előtte ritkán haverokkal az ötlapos cserélgetőst játszottuk, de mivel nem volt semmi komoly ismeretünk, saját, de főleg az én általam elképzelt szabályok szerint
A Holdemet már az elejétől megpróbáltamkomolyan venni, tanulok is azóta szinte folyamatosan. De sajnos két nagy hibámat eddig nem sikerült legyűrnöm. Az egyik a bankroll megfelelő használata, a másik a tilt kontroll.
Néhány hete sikerült összeismerkednem egy regulár CG játékossal, akivel napi szintem tartom a kapcsolatot, és edzéseket tart. Épp a mai nap kérte, hogy tiltsam le magam a versenyekről, valamint csak NL2 CG asztalokra szűkítsem a korlátozást.
Na szóval az a lényeg, hogy innentől már maximálisan komolyan veszem a dolgot, és megpróbálom kihozni magamból a maximumot. Hiszem, hogy nyáron már eljutok NL50-re, ahol már a BR építés mellett jut egy kis lóvé másra is.

(Bocs de nem tudtam máshogy postolni, csak ha az előző kommenthez szólok hozzá. Kicsit láma kérdés, de hogy is kellene "rendesen" hozzászólnom?)

Régi
Alapbeállítás
Új Téma létrehozása - 2012-02-20, 17:26
(#3)
Capt Dolby logója
Since: 11-11-29
(Moderator)
Szia!

Ha például az alábbi helyre jutsz:

Home -> IntelliPoker -> Forum -> Általános témák -> Új tagok

Itt felette látod majd a szürke menüsorban az "Új téma" menüpontot.

Régi
Alapbeállítás
Bemutkozás - 2012-06-04, 14:33
(#4)
Domito32 logója
Since: 12-06-03
Üdv mindenkinek!

18 éves vagyok , Ajkán élek.
Én 10 évesen ismerkedtem meg a pókerrel. 15 éves korom óta én is úgy gondolom, hogy nem szerencse játék, és képzem is magam rendesen, élő pókerben elég jó vagyok, de az online pókerben szükségem lenne segítségre a gyorsabb fejlődéshez, így ha valakinek van kedve a mentoromnak lenni, szívesen veszem
Aki esetleg lenne olyan kedves és vállal ilyen feladatot, az írjon a dollardomi@citromail.hu-ra

Egyébként kissé mission impossible vágtam bele a pókerbe, 20 dollár kezdőtőkével indultam útnak Kíváncsi vagyok meddig jutok

Jó játékot mindenkinek

Régi
Alapbeállítás
2012-06-10, 12:37
(#5)
sheld0r logója
Since: 11-11-09
(Administrator)
Szia!

Hajrá, sok sikert az oldalon és a játékban egyaránt! Ajánlom figyelmedbe okatóvideóinkat, amennyiben nem sikerül mentort találnod, egészen biztosan nagyon hasznosak lesznek majd!

Régi
Alapbeállítás
Köszi - 2012-06-15, 11:35
(#6)
Domito32 logója
Since: 12-06-03
Köszi a tanácsot, tényleg nagyon hasznosak, már most nagyon sok mindent megtanultam belőlük

Régi
Alapbeállítás
2012-09-04, 00:49
(#7)
sheld0r logója
(Administrator)
Továbbra is várjuk az új tagok bemutatkozásait!

Régi
Alapbeállítás
2012-11-14, 18:31
(#8)
adambarttt logója
Since: 11-02-19
üdv az új tagonak

Régi
Alapbeállítás
2012-11-14, 19:46
(#9)
sheld0r logója
(Administrator)
Üdv Adambartt! Hol marad a beszámolód?

Régi
Alapbeállítás
2012-11-16, 15:35
(#10)
adambarttt logója
Since: 11-02-19
egyelőre egy másik oldalon vezetem a blogomat, de jövő év elejétől szeretném ide áthozni mert ott eléggé rosszá vált a légkör már mostanság, nem olyan mint régen, szóval ha áthozom ide a blogom jövőre, akkor pótolom a bemutatkozást, ami késik nem múlik