Régi
Alapbeállítás
Pókeres Könyvek - 2013-03-26, 15:07
(#1)
Ilu73 logója
Since: 12-01-27
BronzeStar
Sziasztok!

Ha olvastatok már jó pókeres könyveket amiket ajánlotok bárkinek akkor itt megoszthatjátok mindenkivel!

Lou Krieger - Póker, a sikeres játékos kiskátéja.

"Ez a könyv a póker legnépszerűbb változatainak alapvető szabályait magyarázza el, és megbízható stratégiákat mutat be, így bárki a lehető legrövidebb időn belül tanulhat meg jól játszani."

I. Fejezet: A póker alapjai
II. Fejezet: A játék menete
III. Fejezet: Induló lapok
IV. Fejezet: Játékstratégia

Minden fejezetben minden szempontból elmagyarázza az adott témát.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-05, 16:15
(#2)
Lecsónauta logója
Since: 12-02-10
BronzeStar
Sziasztok!
Én először Dan Harrington - Bill Robertie - Hold 'em versenystratégia első
két kötetét olvastam ki. Örülök, hogy szántam rá időt, mert használható
stratégiákat tanultam a két könyvből. Mielőtt még rátértem volna a harmadik kötetre elkezdtem olvasni a Póker Elmélete c.-könyvet, amit David Sklansky a póker egyik géniusza alkotott meg. Még nem értem a végére viszont annyit elöljáróban mondhatok, hogy értékes darab a gyűjteményemben. Üdv!

Régi
Alapbeállítás
2013-04-07, 16:32
(#3)
gergovarga logója
Since: 12-02-12
Az első könyv amit olvastam, Phil Gordontól a "Póker kis zöld könyve" volt, kezdéshez szerintem remek könyv. Azóta másik könyvekkel is megismerkedtem, de a kedvencem egyértelműen Gus Hansen "Nyílt lapokkal" című kötete. Ha szereted az élő versenyeket is, kötelező olvasmány, de az online MTT-khez is rengeteg ötlet meríthető belőle.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-09, 18:14
(#4)
Few best men logója
Since: 13-02-04
BronzeStar
En a net-rol toltotem le , eleg jol elmagyaraza a dolgokat csak meg dog voltam vegig olvasni :P
Meg vettem egy poker szetett, mert szoktunk a haverokal jatszani($)cashgamet abban is volt egy cd de eppen hogy csak mutatt valamit.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-23, 19:05
(#5)
tmaster44 logója
Since: 12-11-02
"David Sklansky - A póker elmélete"
Nekem egyenlőre ez jön be a legjobban.

de majd Gus Hansen könyvét is szeretném elolvasni a közeljövőben...