Home / Community / Fórum / Általános témák / Általános fórumtémák /

Home games egyesület(csatlakozz!!)

Régi
Alapbeállítás
Home games egyesület(csatlakozz!!) - 2013-03-25, 10:04
(#1)
DrakulaTyrex logója
Since: 11-12-03
Azért írok , hogy lenne egy home games csoport ,amely az utóbbi időben szépen fejlődik és célunk , hogy egy olyan kis társaságot alakítsunk ki akik számára , minden limiten bármelyik formában megtalálják a lehetőséget a játszásra akár cash game akár verseny formában akár más pokerfajtában és akár igény szerint is indul verseny. Az utóbbi napokban sikeresen indult jó pár verseny aminek a létszáma már az 110 főt is elérte és sikerült már egy aktív tele 6max asztalt kitölteni vidáman és jót játszva.

A lényeg az lenne, hogy a verseny izgalmán és a pénznyerési lehetőségen kivűl az esetleges tilt fogalmát elűzzük és vidámat jót játszunk-e fejlödő pokertársadalom közepette. Én személy szerint egy klubban sem éreztem magam ilyen jól mint ebben, mindenkinek ajánlom , hogy jelentkezzen!

Szeretnénk , hogy minél többen csatlakozzatok és ha esetleg nem akartok , azt kérném adjátok tovább ezt a hírt másnak , aki esetleg szívesen csatlakozna!

Az erő és a +ev legyen veletek !!!

klubbazonosító: 579962
meghívókód: drakula1

Edit: Szivesen várok ötleteket is versenyek kialakitásához
Edit 2: Örülök, hogy jelentkeztek a klubbomba, köszönöm

Utoljára módosítva: whackitrunkl által : 2013-03-26 18:10.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-05, 16:50
(#2)
DrakulaTyrex logója
Sziasztok, köszönöm, hogy csatlakoztatok a csoportba, ha valakinek kérdése van a klubbal kapcsolatba, szívesen válaszolok.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-07, 14:17
(#3)
DrakulaTyrex logója
Ma is rendezünk versenyeket a klubban, tegnap is játszottunk 2 dollárost, remélem aki tud nevezz és jön játszani este.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-07, 18:12
(#4)
fiona7 logója
Since: 13-03-13
BronzeStar
Idézet:
DrakulaTyrex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért írok , hogy lenne egy home games csoport ,amely az utóbbi időben szépen fejlődik és célunk , hogy egy olyan kis társaságot alakítsunk ki akik számára , minden limiten bármelyik formában megtalálják a lehetőséget a játszásra akár cash game akár verseny formában akár más pokerfajtában és akár igény szerint is indul verseny. Az utóbbi napokban sikeresen indult jó pár verseny aminek a létszáma már az 110 főt is elérte és sikerült már egy aktív tele 6max asztalt kitölteni vidáman és jót játszva.

A lényeg az lenne, hogy a verseny izgalmán és a pénznyerési lehetőségen kivűl az esetleges tilt fogalmát elűzzük és vidámat jót játszunk-e fejlödő pokertársadalom közepette. Én személy szerint egy klubban sem éreztem magam ilyen jól mint ebben, mindenkinek ajánlom , hogy jelentkezzen!

Szeretnénk , hogy minél többen csatlakozzatok és ha esetleg nem akartok , azt kérném adjátok tovább ezt a hírt másnak , aki esetleg szívesen csatlakozna!

Az erő és a +ev legyen veletek !!!

klubbazonosító: 579962
meghívókód: drakula1

Edit: Szivesen várok ötleteket is versenyek kialakitásához
Edit 2: Örülök, hogy jelentkeztek a klubbomba, köszönöm
Szia!
Örömmel csatlakoztam volna a klubbhoz, de azt írja a klubazonosító és a meghívókód kombináció érvénytelen.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-09, 18:23
(#5)
DrakulaTyrex logója
Szia fiona, az lehetetlen,hogy nem lehet légyszi próbáld meg még egyszer a jelentkezést, az azonosító és a kód is helyes, ha nem sikerül irjál nekem és írok a pokerstarsnak vagy itt az ügyfélszolgálatnak

Régi
Alapbeállítás
2013-04-09, 19:53
(#6)
kisbölény73 logója
Since: 12-12-10
Kérdezném, hogy játékpénzes versenyek is vannak?

Régi
Alapbeállítás
2013-04-09, 22:44
(#7)
DrakulaTyrex logója
Igen szoktunk csinálni játékpénzes versenyeket is

Régi
Alapbeállítás
2013-04-10, 05:49
(#8)
kisbölény73 logója
Since: 12-12-10
Köszi a választ,jelentkezek a klubotokba.

Régi
Alapbeállítás
2013-04-11, 14:05
(#9)
Zoliee logója
Since: 12-11-23
Szia!

Kérdésem az lenne, egy kezdő alacsony Bankrollos játékost is szívesen vártok, mert lehet csatalakoznék. Én szigóruan 1 dollár alatti versenyenket tolok, max az 1.10-es ami még belefér. Elsősorban a turbosakat jobban szeretem, de nem okoz gondot akár egyszerre 4 asztalon játszani sem. Nálatok vannak ilyen versenyek?

Nem vagyok egy klubnak se a tagja, de ha van értelme és akár a bankrollt is növelhetem akkor szívesen jövök

Régi
Alapbeállítás
2013-04-11, 15:02
(#10)
fiona7 logója
Since: 13-03-13
BronzeStar
Idézet:
DrakulaTyrex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia fiona, az lehetetlen,hogy nem lehet légyszi próbáld meg még egyszer a jelentkezést, az azonosító és a kód is helyes, ha nem sikerül irjál nekem és írok a pokerstarsnak vagy itt az ügyfélszolgálatnak
Szia Drakula!

Megpróbáltam többször is, továbbra sem enged csatlakozni a klubodhoz. Kérlek nézz utána.
Köszönöm!