Régi
Alapbeállítás
Heads-up SNG Topik - 2013-03-06, 10:22
(#1)
sheld0r logója
Since: 11-11-09
(Administrator)
Csináltam egy Heads-up SNG topikot a Haxton's Happy Hours akció apropójából! Ide várunk minden HU SNG-vel kapcsolatos kérdést, vagy játékelméleti fejtegetést! Ma este 18:00-kor pedig HU SNG élő edzés Csaba333-mal! Ne maradjatok le!

Régi
Alapbeállítás
Játék Haxton ellen. - 2013-03-06, 15:28
(#2)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Én most direkt tettem fel pénzt a számlámra, hogy tudjak ellene játszani!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy lenne e rá mód vagy lehetőség, hogy a magyar időzóna szerint írnátok ki a Happy Hour időpontjait.
Ez a Happy Hour MINDEN SIT N GO játékra vonatkozik vagy csak a heads up számít bele?
Van e arra trükk, hogy Haxtont megtaláljam, és ne kelljen rá folyamatosan vadászni.

Régi
Alapbeállítás
2013-03-06, 23:17
(#3)
sheld0r logója
Since: 11-11-09
(Administrator)
Massa, magyar idő szerint vannak kiírva az időpontok Magyarország is a CET (Central European Time) időzónába tartozik

Régi
Alapbeállítás
2013-03-07, 06:53
(#4)
MassaTG logója
Idézet:
sheld0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Massa, magyar idő szerint vannak kiírva az időpontok Magyarország is a CET (Central European Time) időzónába tartozik
Ok a fórumban megtaláltam. Csak a HM miatt nekem angolul megy a PS.
És már látom, hogy csak a HU ra vonatkozik a 30%VPP plussz

Régi
Alapbeállítás
2013-03-07, 10:07
(#5)
craslorg logója
Since: 10-05-20
(Moderator)
Idézet:
MassaTG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ok a fórumban megtaláltam. Csak a HM miatt nekem angolul megy a PS.
Azt tudod ugye, hogy a beállított nyelvnek semmi köze a beállított időzónához? Szóval lehet japán a nyelv és CET az időzóna.

Régi
Alapbeállítás
2013-03-08, 09:08
(#6)
MassaTG logója
Idézet:
craslorg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt tudod ugye, hogy a beállított nyelvnek semmi köze a beállított időzónához? Szóval lehet japán a nyelv és CET az időzóna.
Igen de ha megnézed és ráklikkelsz az eredeti flyerre ott amerikai időzónát mutat angol nyelven!
Azaza ET idők vannak.
Én ott néztem ezt apromót illetve küldte a PS Support mailben és ott is amcsi időzónát írt.
De nem magyarázkodni szeretnék.

Régi
Alapbeállítás
2013-03-12, 11:12
(#7)
Ta111Ga logója
Since: 13-02-06
Sziasztok.

Nash táblázat szerint szoktátok játjszani a HU-ot én még nagyon kezdő vagyok, és hiper Hu ban gyakorolgatok, több kevesebb sikerrel,
Hiperben ahol ugye 25bb az induló, hogyan a legjobb játszani? az elejétől nash szerint na jó kicsit NIT-eskedve az alsó kb 1/3 át kihagyva fush os fold??? vagy az első két vakszinten ha van jó lap akkor kb 2.5-3bb hívás majd cbet pot 50% val.. mi a jó stratégia?

Régi
Alapbeállítás
2013-03-12, 11:55
(#8)
MassaTG logója
Idézet:
Ta111Ga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok.

Nash táblázat szerint szoktátok játjszani a HU-ot én még nagyon kezdő vagyok, és hiper Hu ban gyakorolgatok, több kevesebb sikerrel,
Hiperben ahol ugye 25bb az induló, hogyan a legjobb játszani? az elejétől nash szerint na jó kicsit NIT-eskedve az alsó kb 1/3 át kihagyva fush os fold??? vagy az első két vakszinten ha van jó lap akkor kb 2.5-3bb hívás majd cbet pot 50% val.. mi a jó stratégia?
A személyes tapasztalatom az, a Hiper HU sng esetében nem kell 2,5-3 BB nyitás, még az elején sem. Elég a sima 2 BB emelés, mivel az emelésünkre nagyon gyakran még az első vakszinten is a visszaemelés az All-in, így ezek értékes zsetonok lehetnek. Maga az akció számít, és nem az, hogy mekkorát emelsz. A preflop emelést általában egy Cbet követi függetlenül attól, hogy eltalált e a flop vagy sem, mivel az esetel 35% ban nem találta el az ellenfelünk laptartományát a flop, így dobni fog.
ez persze függ attól, hogy milyen infónk van az ellenfelünkről.
- Az egyik legfontosabb mennyiszer véd vakot,
- Milyen a C bet %
Nekem van egy szisztémám, az szerint játszom.
Az esetek 98% ban nem limpelek dealerként vagy emelek vagy dobok,
Ha emelek ezt általában eléggé tág laptartománnyal teszem az elején Ászos lap bármi, Király lap egy színben 9 ig egyszínű kapcsolódó lapok 89s ig JTo is kapcsolódó lapok. Kis párokkal azonnal push. Közepes párokkal is TT ig bezárólag emelek. Felette sem feltételül csapdázom.
Emelésre ha párom van beteszem, all int csak AJ felett adok meg vagy párokkal 88 felett, ha sokkal vezetek bármilyen párral megadok.
Nem adok meg allint Király magas lapokkal még KQ val sem a verseny elején.
röviden ennyi....

Régi
Alapbeállítás
2013-03-12, 12:20
(#9)
Ta111Ga logója
Értem kedves Massa.

Köszönöm megtisztelő válaszod.

Régi
Alapbeállítás
2013-03-12, 12:24
(#10)
Ta111Ga logója
Massa még azt kérdezném hogy ezt a stratégiát tartod minden téten? tehát 1.5 hu nál is meg mondjuk 15 nél is?