Régi
Alapbeállítás
Premier Skill League - 2013-03-05, 21:26
(#1)
payac2 logója
Since: 10-02-11
Sziasztok!

Itt már fel ment nálam is a pumpa
http://www.boomplayer.com/en/poker-h...102_16C1E33506

Mi a fenét kereset ez a barom ebben a leosztásban?
Szerintem jol probáltam izolálni de ezt lehetetlen volt,minden sz...al játszott.
Vagy mégis én hibáztam? Ninc rola tudomásom,de javítsatok ki ha tévedek.

Reméllem még találkozok vele 1 asztalnál,horgászok 1 jot...

Régi
Alapbeállítás
2013-03-05, 21:49
(#2)
Aladar0525 logója
Since: 11-08-04
Idézet:
payac2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Szerintem jol probáltam izolálni de ezt lehetetlen volt,minden sz...al játszott.

Nem hibáztál sztem. Sajnos van akinek nem tudsz semmit sem kitekerni a kezéből. Ezekhez a ligákhoz borzasztó nagy türelem kell. Az ilyen leosztásokat pedig meg kell emészteni. Reggel az Openen az AA-mat csukta össze egy 10x riverre kapta a sort. Sajnos vannak ilyenek.
A river legyen veled!

Régi
Alapbeállítás
2013-03-05, 23:27
(#3)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Idézet:
Sziasztok!

Vigyázz azzal hogy hova megy fel a pumpa.
Nah jóó ez csak egy rossz vicc volt!
Én mostanában meg meg próbálkoztam ezzel a liga játékkal, háááát inkább már oda sem nézek. Ami közben megy! Múltkor a srác 20 leosztásból mindegyikben játszott és volt hogy nyert is allines partikat.
Végre 3 handben valaki kicsontozta.
papíron ez a liga a tanulásról szólna de én nem így vettem észre!
Ez is csak egy Bingo.
Remélem a Big bangen jó asztalokat fogok ki és a WBCOOP versenyen még a hátralévő pár belépőmből még egyet vagy kettőt SCOOP kuponra tudok majd váltani. addig is néha el el indulok majd ezen a ligán és ki tudja lehet hogy még egy pár alkalommal nem csak a mínusz pontokat gyűjtöm majd.

Régi
Alapbeállítás
2013-03-06, 07:59
(#4)
craslorg logója
Since: 10-05-20
(Moderator)
Idézet:
Sziasztok!

Peched volt. Bár ahogy egy tanult kollégám mondta, ha AA-ból A pókered lesz és mégis kikapsz a river után, akkor xarul játszottad meg :P
Én max annyit tettem volna, hogy KK-val már preflop is nagyobbat emelek. freeroll asztaloknál. A 3-4 BB-nyi emelés szerintem kevés. 5-6-7 BB-nyi, pláne, hogy te voltál az asztalon a HVCS. Ugyanez flopon is, ott is erősebben toltam volna. Persze lehet, hogy ezeket is megadja és az védhetetlen, de egy 7-800-as preflop, majd akár egy AllIn hívás postflop lehet jobban elijeszti az asztalon lévő Q miatt is. Ilyen kevés hívásokat meg megadnak az open ligában közepes vagy alacsony párral is.

Régi
Alapbeállítás
2013-03-06, 08:38
(#5)
MassaTG logója
Akkor én megfordítom a gondolatmenetet!

Tegnap este bepróbálkoztam eg open ligával majd elvéreztem egy minden körben allinező gyík ellen valahol a1200 környékén, de ez már hosszú idelye a legjobb helyezésem! Nincs mese, ha az ember megrősödik ki kell ülni. Én egy AQ ellen kaptam ki QQ val. Riverre jött a Supersistem gyilkos 3 out.
De visszatérve a leosztásra. Sokan szeretnek emelt potba is beszállni pozícióból ebben a ligában kapcsolódó lapokkal, ha egyszínű akkor meg a K2 is isten!
Szóval Hősünk az a földműves is így gondolta és sikeresen túlélte a verseny elejét gondolom valami hasonló szép játékkal és ezen felbátorodott.
Jéééé kaptam egy párt felkiáltással floppolt egy uccsó párt. Az acélos tulajdonságokkal rendelkező 7 kísérőben is hatalmas potenciált látva tovább játszott a hívás ellenére. Még akár sor is lehet, vagy póker! amikor már leesett a turn már nagyon erőslett és mivel már lyuksora lett + további 4 outot kapott.
Felejtsd el a matekot ilyen kezet már ha piros hó esik sem engedne el a 2 általánost végzett superhero. Erre ugyanez az elv vonatkozik, mint arra ha már belimpeltünk és pénzt tettünk a játékba akkor már az allint is megadjuk mert már költöttünk rá és az acélos 44 pár nagyon erős lap hiszen pár! Igaz, van felette egy "pár" rosszabb lap, de múltkor összecsukott vele egy KK-t ezért biztos megint jön a 4!
Meg amúgy is ez csak egy freeroll majd indul egy pár verseny még, amin majd megint jókat röhöghetünk amikor lemákolunk valakit!
Elmesélhetjük hasonló képességű és tudású írástudatlan szántóvető ivartársunknak, aki vérfertőző kapcsolatban él az unokatestvérével, aki nekünk is rokon, és persze nekünk is megvolt.
Egy újabb közös pont.
Szóval bármennyire is megerőltetem magamat nem tudom, hogy az ilyenek miként maradnak életképesek.

Régi
Alapbeállítás
2013-03-06, 11:42
(#6)
payac2 logója
Idézet:
craslorg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Peched volt. Bár ahogy egy tanult kollégám mondta, ha AA-ból A pókered lesz és mégis kikapsz a river után, akkor xarul játszottad meg :P
Én max annyit tettem volna, hogy KK-val már preflop is nagyobbat emelek. freeroll asztaloknál. A 3-4 BB-nyi emelés szerintem kevés. 5-6-7 BB-nyi, pláne, hogy te voltál az asztalon a HVCS. Ugyanez flopon is, ott is erősebben toltam volna. Persze lehet, hogy ezeket is megadja és az védhetetlen, de egy 7-800-as preflop, majd akár egy AllIn hívás postflop lehet jobban elijeszti az asztalon lévő Q miatt is. Ilyen kevés hívásokat meg megadnak az open ligában közepes vagy alacsony párral is.
Hello craslorg,
ez sajnos nem az open hanem a Premier volt,itt azért feszesebb a játék,4BB-nyi emelésre még a 10J is dobják...

Régi
Alapbeállítás
2013-03-06, 13:47
(#7)
craslorg logója
Since: 10-05-20
(Moderator)
Gyakorlatilag freeroll, csak be kell jutni. Ha meg feszesebbek, pláne erősebben emelek Persze én is játszadozok vele, hogy 4-5-6 BB-ket emelek, ha emelek, hogy mutatás esetén se tudják legközelebb eldönteni, hogy jobb vagy kiválóbb az induló lapom. Még egyszer, szerintem se volt gond a játékkal, pech

Régi
Alapbeállítás
2013-03-06, 15:08
(#8)
MassaTG logója
Idézet:
Hello craslorg,
ez sajnos nem az open hanem a Premier volt,itt azért feszesebb a játék,4BB-nyi emelésre még a 10J is dobják...
Én effektíve semmi különbséget nem találtam a kettő között. Csak talán annyi, hogy kevesebb a superhero.
Mindenhol vannak donkok, függetlenül attól, hogy melyiken játszik az ember.

Régi
Alapbeállítás
2013-03-12, 19:42
(#9)
payac2 logója
Hogy lehet így játszani?
Hogy lehet EZEK ellen játszani? Ezeknél az Ax kézben kicsavarhatatlan! Ha meg leesett volna az A riveren,all in tol én meg eldobom...ezért nem bírok a Premierben érvényesulni

Mi a francos locitromra gondolt ez a vitéz mikor nem bírta el dobni már preflop? Se a turnon? http://www.boomplayer.com/en/poker-h...363_1F68C16DA2

Régi
Alapbeállítás
2013-03-12, 20:23
(#10)
JrMontana08 logója
Since: 10-02-09
Idézet:
Hogy lehet így játszani?
Hogy lehet EZEK ellen játszani? Ezeknél az Ax kézben kicsavarhatatlan! Ha meg leesett volna az A riveren,all in tol én meg eldobom...ezért nem bírok a Premierben érvényesulni

Mi a francos locitromra gondolt ez a vitéz mikor nem bírta el dobni már preflop? Se a turnon? http://www.boomplayer.com/en/poker-h...363_1F68C16DA2
Nehogymár azért panaszkodj, mert hülye az ellenfeled.

Mi volt a legutóbbi változtatásod a játékodon/mit tanultál utoljára?