Régi
Alapbeállítás
Érdek postolás - 2013-03-04, 10:34
(#1)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Egy érdekes dologra lettem itt figyelmes az intellipokeren, hogy őszinte legyek ez annyira nem tetszik nekem.
Nagyon sok új fórumtagot számlálhattunk meg az elmúlt időszakban, ez a része teljesen örvendetes a történetnek.
Viszont a másik fele már annyira nem.
Volt februárban 2-3 olyan promóció, ami egy bizonyos fokú aktivitást igényelt a fórumos látogatóktól. Amint ezeket a kötelező köröket letudták a legtöbben újra csak passzív szemlélői lettek ennek a pókeriskolának.
Pedig egy pókeriskola nem csak arról szólhat, hogy potya freerollokra való bejutást kaphatsz!
Én a legtöbbet a pókerről egy pókeriskola fórumában tanultam meg!
Nincs is annál jobb, mint mikor egy kb veled egy szinten lévő pókerestől hallhatsz trükköket paraktikákat, arról, hogy miken indulj el.
Az oktatásokon pedig nagyon sok olyan kérdésre is választ kaphatsz, amik egész héten foglalkoztattak!
Ha valami nagyon nyomja a bögyödet, akkor itt vannak a Profi póker oktatók akiknek szintén írásban tehetsz fel kérdéseket. Van erre egy fórum ahol a legjobb kérdéseket még versenykuponnal is díjazzák!
Ilyen sehol máshol nincs!
Van egy elkötelezett admin, aki amiben tud készségesen segít!
Kell ennél több?
Gyertek írjatok! Gyertek postoljatok, és ne csak akkor ha kötelező!
Írjatok Ti is Blogot!
Én most kezdtem......
Én az egyik legaktívabb Fórumtag lettem az elmúlt időben, és ezért nem várok el igazából semmit sem!
Szeretek a pókerről beszélgetni, és nem több
Sokat tudok a pókerrel kapcsolatos dolgokról, és szívesen segítek olyan dolgokban, ami nem haladja meg a tudásomat......
Még nem lett kihírdetve de szerintem ebben a hónapban is lesznek olyan promóciók, amiket az aktív fórumozók vehetnek majd igénybe....

Régi
Alapbeállítás
2013-03-04, 11:53
(#2)
Aladar0525 logója
Since: 11-08-04
Idézet:
MassaTG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy érdekes dologra lettem itt figyelmes az intellipokeren, hogy őszinte legyek ez annyira nem tetszik nekem.
Nagyon sok új fórumtagot számlálhattunk meg az elmúlt időszakban, ez a része teljesen örvendetes a történetnek.
Viszont a másik fele már annyira nem.
Volt februárban 2-3 olyan promóció, ami egy bizonyos fokú aktivitást igényelt a fórumos látogatóktól. Amint ezeket a kötelező köröket letudták a legtöbben újra csak passzív szemlélői lettek ennek a pókeriskolának.
Pedig egy pókeriskola nem csak arról szólhat, hogy potya freerollokra való bejutást kaphatsz!
Én a legtöbbet a pókerről egy pókeriskola fórumában tanultam meg!
Nincs is annál jobb, mint mikor egy kb veled egy szinten lévő pókerestől hallhatsz trükköket paraktikákat, arról, hogy miken indulj el.
Az oktatásokon pedig nagyon sok olyan kérdésre is választ kaphatsz, amik egész héten foglalkoztattak!
Ha valami nagyon nyomja a bögyödet, akkor itt vannak a Profi póker oktatók akiknek szintén írásban tehetsz fel kérdéseket. Van erre egy fórum ahol a legjobb kérdéseket még versenykuponnal is díjazzák!
Ilyen sehol máshol nincs!
Van egy elkötelezett admin, aki amiben tud készségesen segít!
Kell ennél több?
Gyertek írjatok! Gyertek postoljatok, és ne csak akkor ha kötelező!
Írjatok Ti is Blogot!
Én most kezdtem......
Én az egyik legaktívabb Fórumtag lettem az elmúlt időben, és ezért nem várok el igazából semmit sem!
Szeretek a pókerről beszélgetni, és nem több
Sokat tudok a pókerrel kapcsolatos dolgokról, és szívesen segítek olyan dolgokban, ami nem haladja meg a tudásomat......
Még nem lett kihírdetve de szerintem ebben a hónapban is lesznek olyan promóciók, amiket az aktív fórumozók vehetnek majd igénybe....
A Te postjaidat mindig szívesen olvasom Végre egy őszínte vélemény ami már engem is idegesít egy kicsit. Időnként sajnos szét vannak offolva a topikok. Minden nap többször is itt vagyok és vannak nagyon értékes tagjai a fórumnak de sajnos nem mindenki. Szerény tudásommal igyekszem segíteni ahol tudok Mindjárt megnézem ezt a Blog kérdést is lehet indítok egyet bár nem tudom mennyire van rá igény, főleg hogy most szinte csak a ligán szerepelek, és ez ebben a hónapban maximális prioritást élvez
Természetesen a blogodhoz sok sikert és kitartást kívánok, egy olvasód már van is

Régi
Alapbeállítás
2013-03-04, 12:06
(#3)
Zoliee logója
Since: 12-11-23
Én is teljesen egyet kell értsek veled. Én viszont vállalom itt elötetek, hogy az elején én is érdek posztoló voltam, de akkor még nagyon gyerekcipőben járt a fórum, mostanában lett kicsit felkapva és vannak köztük olyanok akik mint te is, sok értelmes és hasznos infót osztanak meg. Bevallom nektek őszintén, mivel én elég alacsony szinten játszok, így az ilyen "freeroll" lehetőségeket próbálom minél jobban kihasználni. Ezért volt kecsegtető, hogy 5 hozzászólással indulhattam egy versenyen ahol nem kellett befizetni. Viszont, az legyen én számlámra írható, hogy nem marhaságokat írtam, hanem próbáltam építő segitő jellegű hsz-ket a fórumba írni, nemcsak "like" jeleket meg egyéb dolgokaz írni az 5 vagy több Hsz-hez. Ígérem most már aktívabb leszek és próbálok tanulni a nagyoktól, mert van még "fekete lyuk" a játékomban! Nem elképzelhetetlen a blog írás sem, de ahhoz sajnos több idő kell, de megpróbálom én is, bár nem tudom kit fog érdekelni egy nem kezdő, de stabil vesztő játékos elmélkedése......

Régi
Alapbeállítás
2013-03-04, 12:34
(#4)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Persze az ilyen típusú oldalaknak kellenek az olyan promóciók, amelyekkel lehet növelni az olvasottságot, és a látogatottságot. És azzal sincs bajom, ha valaki azért kezd el postolni, hogy ezzel részt vehessen egy versenyen.
De egy ilyen építő fórumban sokkal több van benne, mint amit a legtöbben kihasználnak. Sok sőt nagy százalékban azok a játékosok vannak többségben itt a fórumban, akik nem birtokolnak nagyobb bankrollt. És az ilyen versenyek nagy százalékban megnövelhetik a bankrolljukat. De már annyiszor olvastam, hogy ilyen meg olyan problémákkal találkoznak a fórumozók. De minél többen vagyunk itt a fórumban annál nagyobb az esély arra, hogy megkapja a helyes választ valakitől.
Nagyon sokan nem használják ki a videók adta tanulási lehetőségeket sem.
Nem csak kezdő játékosok számára biztosítanak tanulást fejlődést.
Persze nem mindenkire vonatkoznak ezek a dolgok, amiket felsoroltam. Csak úgy észrevettem, hogy vannak olyan fórumbeírások, amiben napok óta nem lett feldobva új téma.

Régi
Alapbeállítás
2013-03-04, 15:22
(#5)
craslorg logója
Since: 10-05-20
(Moderator)
20%-os megmaradás az újaktól már jónak fog számítani szerintem. Nyilván sokan csak a meghívás miatt regisztráltak (vagy próbáltak potyán tavalyi reggel menni a freerollra én meg mit meg nem szenvedtem utolsó nap, hogy legyen egy meghívottam, ami össze is jött (pénzbe is ért), persze nem hiszem, hogy túl aktív lesz majd, de sebaj.
Amúgy meg önző dög vagyok. Csak ne legyen senki aktív és akkor minden aktivitásos buliban jó eséllyel indulok :P Na jó nem, legyenek csak aktívak, én már elég sok mindent nyertem itt az IP-n.

Régi
Alapbeállítás
ricsipi21 - 2013-03-16, 16:22
(#6)
ricsipi21 logója
Since: 10-07-05
Ez is egy hozzá állás

Régi
Alapbeállítás
2013-03-19, 21:05
(#7)
7szabo7 logója
Since: 11-02-27
Utálom az ilyet!

Régi
Alapbeállítás
csjucika - 2013-03-19, 22:03
(#8)
csjucika logója
Since: 12-01-19
Kérdésem lenne a "nagyokhoz"ha kifogyoban van a dolcsi,napok ota nem megy a szekér,akkor ráfanyaradom fpp pontjaimra hogy majd abbol visszatornászom magam,Sajnos olyankor azt is ugy elveszi mintha kötelezö lenne,aztán kezdem elölröl az épitkezést((....inkább játszak kisebb téten ???kb átlag 15 dolcsi szoktam befizetni és 4-500 fpp szokott összegyülni aztán eljátszom azt,szerintetek inkább gyüjtögessem az fpp és nyomjam tovább pénzben?nem játszom nagy tét max 1,50 stg és 3,50 stg,ezt csak azért irom mer gondolom nem sok ez 500 fpp....

Régi
Alapbeállítás
2013-03-19, 22:25
(#9)
craslorg logója
Since: 10-05-20
(Moderator)
Idézet:
csjucika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kérdésem lenne a "nagyokhoz"ha kifogyoban van a dolcsi,napok ota nem megy a szekér,akkor ráfanyaradom fpp pontjaimra hogy majd abbol visszatornászom magam,Sajnos olyankor azt is ugy elveszi mintha kötelezö lenne,aztán kezdem elölröl az épitkezést((....inkább játszak kisebb téten ???kb átlag 15 dolcsi szoktam befizetni és 4-500 fpp szokott összegyülni aztán eljátszom azt,szerintetek inkább gyüjtögessem az fpp és nyomjam tovább pénzben?nem játszom nagy tét max 1,50 stg és 3,50 stg,ezt csak azért irom mer gondolom nem sok ez 500 fpp....
Bár én nem vagyok nagy, de szerintem - ha mindig elbukod -, akkor érdemes alacsonyabb tétre menni és/vagy módosítani a játékstílusodon. Vagy ha a 15$-ból tudsz építkezni valahogy, akkor maradj azon a téten még. Én mindig tartom magam minden teremben a tétváltás szabályaihoz, még akkor is, ha korábban belekóstóltam nagyobb tétbe és ment esetleg, mert tudom, hoyg egy nagyobb bukó széria leamortizálna. (Persze pont ezért időnként ki is veszek pénzt és mivel soha nem fizettem be sehova, eddig garantáltan pluszban vagyok )

Régi
Alapbeállítás
2013-03-19, 22:28
(#10)
payac2 logója
Since: 10-02-11
Idézet:
csjucika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ha nem megy a szekér,ne eroltesd.Pihenjél pár napot. Mindenkit utolér a down idoszak,csak fel kell ismerni.
Ha nem megy akkor mindegy miben játszol cash vagy FPP.

En ha nem megy a holdem,át szoktam ulni omahzni (hi/lo) és ha ott se javul akkor pihenek min.1-2 napot,aztán beulok pár (max 3-4) MTT vagy SNG-re és mégnézem javult-e a helyzet.

Persze én sem vettem mindig észre a down-t és tonkre mentem,de ezekbol idovel tanul az ember

Ennyi tollem,várom a NAGYOBBAK hozzászolását