Régi
Alapbeállítás
Wbcoop - 2013-03-03, 22:51
(#1)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Sziasztok!

Először is köszönöm a lehetőséget az Intellipokernek, hogy megjelentette a blogomat, amit ti is olvashattok itt az intellipokeren a Blogok között. Az egyik oka, ami végett a blogírásra adtam a fejemet, hogy elindulhassak a Wlord Blogger Championschip Of Online Poker bajnokságsorozaton.
Az első versenyen a mai napon indultam el kissebb sikerrel.
Sajnos egy szerencsétlen leosztásnak köszönhetően egy KQo val szálltam be játékba és egy AA Coolerbe sikerült a zsetonjaim 70%-át elvesztenem amikor a KQ3 szivárvány flop után riverre jött még egy 3 as.
2 vakszintet már 12-17BB vel éltem csak túl, majd az anték tovább ették a kevés zsetonjaimat. Teljes laphalál következett majd kb 5,5 Bb vel egy K7o val COból pusholtam és sikerült duplázni, és reménykedtem a további duplázás lehetőségén. Kb 3 leosztással a duplázás után sajnos egy csúnya lapütközésnek köszönhetően kiestem az alábbi leosztással.

http://www.boomplayer.com/en/poker-h...026_BD2DBCBF26

Ma este még elindulok a versenysorozat 9. versenyén ami egy PLO/Hi LO verseny lesz.
És hamarosan beszámolok nektek a versenyen szerzett tapasztalataimról is.

Régi
Alapbeállítás
2013-03-04, 12:00
(#2)
Aladar0525 logója
Since: 11-08-04
Idézet:
MassaTG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Először is köszönöm a lehetőséget az Intellipokernek, hogy megjelentette a blogomat, amit ti is olvashattok itt az intellipokeren a Blogok között. Az egyik oka, ami végett a blogírásra adtam a fejemet, hogy elindulhassak a Wlord Blogger Championschip Of Online Poker bajnokságsorozaton.
Az első versenyen a mai napon indultam el kissebb sikerrel.
Sajnos egy szerencsétlen leosztásnak köszönhetően egy KQo val szálltam be játékba és egy AA Coolerbe sikerült a zsetonjaim 70%-át elvesztenem amikor a KQ3 szivárvány flop után riverre jött még egy 3 as.
2 vakszintet már 12-17BB vel éltem csak túl, majd az anték tovább ették a kevés zsetonjaimat. Teljes laphalál következett majd kb 5,5 Bb vel egy K7o val COból pusholtam és sikerült duplázni, és reménykedtem a további duplázás lehetőségén. Kb 3 leosztással a duplázás után sajnos egy csúnya lapütközésnek köszönhetően kiestem az alábbi leosztással.

http://www.boomplayer.com/en/poker-h...026_BD2DBCBF26

Ma este még elindulok a versenysorozat 9. versenyén ami egy PLO/Hi LO verseny lesz.
És hamarosan beszámolok nektek a versenyen szerzett tapasztalataimról is.
Na ez nem semmi leosztás, nem sok ilyet látni
Az esti versenyhez pedig több sikert

Régi
Alapbeállítás
2013-03-04, 12:41
(#3)
MassaTG logója
Idézet:
Aladar0525 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Na ez nem semmi leosztás, nem sok ilyet látni
Az esti versenyhez pedig több sikert
Sajnos nem sikerült, de még lesz lehetőségem javítani és nyerni egy vagy több SCOOP tickettet. És ami ezeknek a versenyeknek az érdekessége, hogy elindulnak rajta Pokerstars Pro játékosok is. Tegnap pl Liv Boree játékát figyelhettem meg a PLO /Hi lo 6 max versenyen. Ma lehet hogy elindulok a 7 card stud versenyen, mert eléggé overlay, és a csekély játéktudásommal is sikeresen pénzbe lehet érni.

Régi
Alapbeállítás
2013-03-04, 14:23
(#4)
tmaster44 logója
Since: 12-11-02
Jó kis dijakat lehet nyerni ott is a viszonylag kicsi mezőnyben.
Hajrá!

Régi
Alapbeállítás
WBCOOP PL 5 card draw - 2013-03-05, 21:29
(#5)
MassaTG logója
A mai napon tovább folytatódott a vesszőfutásom a WBCOOP versenysorozaton.
Ma elindultam mind a 4 max NLHE versenyen is ahol folyamatosan legyorsultak és kiestem ,majd este a 5 Card draw versenyen kísértettem tovább a sorsot.
Szeretek játszani kevert játékokat és teljesen tisztában vagyon a legtöbb indulókéz erősségével is. Szerintetek miként játszottátok meg ezt a partit?
PokerStars Hand #95067622649: Tournament #692084661, Freeroll 5 Card Draw Pot Limit - Level II (15/30) - 2013/03/05 20:11:00 CET [2013/03/05 14:11:00 ET]
Table '692084661 32' 6-max Seat #1 is the button
Seat 1: Petrovich91 (4435 in chips)
Seat 2: shirsh (3905 in chips)
Seat 3: J.T. Sweep (3355 in chips)
Seat 4: Dennnnny (5010 in chips)
Seat 5: MassaTG (1480 in chips)
Seat 6: skylerdyck (2815 in chips)
Petrovich91: posts the ante 10
shirsh: posts the ante 10
J.T. Sweep: posts the ante 10
Dennnnny: posts the ante 10
MassaTG: posts the ante 10
skylerdyck: posts the ante 10
shirsh: posts small blind 15
J.T. Sweep: posts big blind 30
*** DEALING HANDS ***
Dealt to MassaTG [Ks Kh 3c 4c Ah]
Dennnnny: folds
MassaTG: raises 135 to 165
skylerdyck: folds
Petrovich91: calls 165
shirsh: calls 150
J.T. Sweep: folds
shirsh: discards 2 cards
MassaTG: discards 2 cards [3c 4c]
Dealt to MassaTG [Ks Kh Ah] [Qc Ac]
Petrovich91: discards 1 card
shirsh: checks
MassaTG: bets 585
Petrovich91: raises 1755 to 2340
shirsh: folds
MassaTG: calls 720 and is all-in
Uncalled bet (1035) returned to Petrovich91
*** SHOW DOWN ***
Petrovich91: shows [2s As 3d 5s 4d] (a straight, Ace to Five)
MassaTG: shows [Ks Kh Qc Ac Ah] (two pair, Aces and Kings)
Petrovich91 collected 3195 from pot
MassaTG finished the tournament in 241st place
*** SUMMARY ***
Total pot 3195 | Rake 0
Seat 1: Petrovich91 (button) showed [2s As 3d 5s 4d] and won (3195) with a straight, Ace to Five
Seat 2: shirsh (small blind) folded after the Draw
Seat 3: J.T. Sweep (big blind) folded before the Draw
Seat 4: Dennnnny folded before the Draw (didn't bet)
Seat 5: MassaTG showed [Ks Kh Qc Ac Ah] and lost with two pair, Aces and Kings
Seat 6: skylerdyck folded before the Draw (didn't bet)

Erre mekkora az eély hogy egy kettőt cserélő játékos egy biciklit kapjon?

Régi
Alapbeállítás
2013-03-05, 21:46
(#6)
payac2 logója
Since: 10-02-11
valamikor én is játszottam ezt a játékot,még mikor kezdtem a PS-on de gyorsan leszoktam rola mert itt nagyon forgando a szerencse.
Van h alacsony párokkal lehet simán nyerni hosszabb ideig aztán fordul 1-et a kocka és 3 full néz szembe egymással a sort veri a flush stb. Elég nehéz játék,jo idegek kellenek hozzá

Régi
Alapbeállítás
2013-03-05, 22:15
(#7)
MassaTG logója
Idézet:
payac2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
valamikor én is játszottam ezt a játékot,még mikor kezdtem a PS-on de gyorsan leszoktam rola mert itt nagyon forgando a szerencse.
Van h alacsony párokkal lehet simán nyerni hosszabb ideig aztán fordul 1-et a kocka és 3 full néz szembe egymással a sort veri a flush stb. Elég nehéz játék,jo idegek kellenek hozzá
Az egyik legtisztább játék!
Én nagyon szeretem.
És az egyik legőszintébb is egyben. Annak az esélye hogy osztott párt kapjunk közel 47% éppen ezért sokszor a magasabb pár nyerni is szokott. Közel 75% ban nyer a magasabb pár!!!

A Drillre közel 2% és kb ugyanennyi az osztott soroknak is a sansza. Mivel csak az osztás utáni licitkör van és a csere után még egy ezért a legtöbb információt a cserék számából kapjuk. Ezért nagyon oda kell figyelni.
Én a kapott információk alapján egy párra tettem az ellenfelemet sorra nem szoktunk kettőt cserélni inkább hármat és várjuk a magasabb párt de még a drillre is nagyobb a sansz.
Ez van valamiért most nem adja, hamarosan megfordul

Régi
Alapbeállítás
2013-03-06, 07:52
(#8)
craslorg logója
Since: 10-05-20
(Moderator)
Nálam esélyes volt, hogy flush vagy sorhúzója volt az 1 csere miatt. Persze csapdázhatott, nem tudom, korábban hogyan játszott. Sajnos az ötlaposban - tapasztalataim szerint - a 2 pár messze nem olyan erős, mint máshol. A csere miatt inkább szerencsejáték. Én dobtam volna, illetve nem emeltem volna ekkorát a második licitkörben (ha jól látom potméretnyi volt.) Amikor visszahív, akkor meg doás. Akkor is ha csapdázik.
Én is beültem erre a kettőre. A 4-maxon sokáig 3 sitoutossal voltam, ami kiváló volt vaklopásokra, majd az egyik magához tért. Elég sokáig eljutottam, de egy balek húzással kiestem sajnos (én voltam a hülye). A 5-card drawban 40 hely kellett volna a SCOOP jegyig, sajna ott kevés volt a sorom a full ellen. Sebaj, még van 8 jegy, ma is megnézem este, mire jutok

Régi
Alapbeállítás
2013-03-06, 08:56
(#9)
MassaTG logója
Idézet:
craslorg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nálam esélyes volt, hogy flush vagy sorhúzója volt az 1 csere miatt. Persze csapdázhatott, nem tudom, korábban hogyan játszott. Sajnos az ötlaposban - tapasztalataim szerint - a 2 pár messze nem olyan erős, mint máshol. A csere miatt inkább szerencsejáték. Én dobtam volna, illetve nem emeltem volna ekkorát a második licitkörben (ha jól látom potméretnyi volt.) Amikor visszahív, akkor meg doás. Akkor is ha csapdázik.
Én is beültem erre a kettőre. A 4-maxon sokáig 3 sitoutossal voltam, ami kiváló volt vaklopásokra, majd az egyik magához tért. Elég sokáig eljutottam, de egy balek húzással kiestem sajnos (én voltam a hülye). A 5-card drawban 40 hely kellett volna a SCOOP jegyig, sajna ott kevés volt a sorom a full ellen. Sebaj, még van 8 jegy, ma is megnézem este, mire jutok
Igen ez már csak ilyen....
Ha könyv szerint játszod a PL 5 cardot, akkor a magas párokat mindíg meg kell hívni! mivel az esetek 75% ban a legnagyobb pár nyer!
A legerősebb 2 párom érkezett, amivel 80% feletti volt az esélyem hogy nálam a legerősebb kéz.
Az ellenfél minden partiban benne volt és gyenge játékos volt, Pont rajtam sikerült előtte dupláznia amikor floppolt 2 párom volt JJ magassal ő 4 et cserélve gyorsult le QQ magas 2 párral.
Egyenlőre 2 SCOOP 5,5$ tickettem van az egyiket 7 card STUD H/L játékban szereztem míg a másikat a tegnap éjféli NLHE 6 max turbón kaptam.
Ott sajnos egy 8 BB vel tolni kellett és egy AK ellen nem tudtam nyerni. a párosodott board nem párosodott tovább egy split re és a floppolt 4 színem sem javult és a tizesek sem jöttek így kiestem. Én miért nem nyerek meg ilyen fontos leosztásokat soha? Pont előtte engem vágott le egy másik hős egy AQ vs K3o partiban betolta rám! És jött a river 3....
Ha azt megnyerem még akár egy mini emelés után el is dobtam volna egy visszahívásra az ATs t.

Régi
Alapbeállítás
2013-03-06, 11:15
(#10)
Aladar0525 logója
Since: 11-08-04
Kik indulhatnak ezeken a versenyeken?