Régi
Alapbeállítás
Kérdés!!!! - 2013-02-20, 23:06
(#1)
Mrfipepe logója
Since: 10-01-29
ChromeStar
Sziasztok!

Valaki megtudná nekem mondani,hogy evvel érdemes-e foglalkoznom?
Előre is köszönöm!
Üdv:
Mrfipepe

Szia! a site on lévő recruiter programból küldték be az elérhetőségedet a supportnak ,és private rakeback dealt szeretnénk ajánlani ,esetleg ehhez kapcsolódó munkát ,linkelem miről lenne szó
[a következő dologgal kapcsolatban szeretnék beszélni veled: régebb óta foglalkozunk pókerjátékosok menedzselésével,nemrégiben hivatalos formában is futtatunk egy affiliate oldalt -
Leginkább regulár playerekkel szerződünk,akiknek private dealt kínálunk legtöbb termünkbe, ahol a szokásos VIP rakebacken,bonusokon,race,promó,stb juttatásokon felül számottevő mennyiségű extra cashbacket adunk a megtermelt rake függvényében,néhány termünkbe pedig magas szintű folyamatos fix rakebacket tudunk ajánlani, ezt a prémium jutalékot a következő hónap elején skrillen utaljuk ki .
Valószínű hogy már hallottál rólunk ,de ha mégsem több ismertebb player is játszik nálunk akiket valószínűleg ismersz ,szóval referenciát is tudunk adni, ha érdekel pontosan a dolog,mindent elmagyarázok részletesen.
Jelenleg legfőképpen a microgaming ,ipoker és az ongame networköket promózzuk ,ezekbe a hálózatokba 50-60% közötti fix rakebacket tudunk adni fd bonus után is.
( A private deal nem keverendő össze az illegális ,kis termek által ajánlott fekete rakebackjuttatásokkal ,szerződéseink kizárólag nagy termekkel köttetett, ahol a hálózatok által engedélyezett maximumot ,és saját juttatást nyújtunk.)

Lenne egy lehetőség most ,amit csak olyan embereknek ajánl fel oldalunk akik nagyobb ismeretséggel ,haveri körrel rendelkeznek ,és embereket hoznának az oldalhoz akik private deal alatt játszanának .
Ez az ember részesedést kap a meghívottjai után ami a tiszta profit fele.
Ez nem egy sima recruiter dolog ahol pár %ot kap a tag a meghívott után bizonyos összegig ,hanem komoly részesedés hosszú távon ,leginkább backelt teameknek ,csoportoknak lehet ez kedvező ,de ha valaki 3-4-5 ismerőst idehoz ,akkor már megállapodás születhet.
Ha esteleg magad nem is ,de ismersz ilyen kontaktokkal rendelkező embert akivel megállapodás születik ,szintén korrekt % ban részesülsz .
Jó kereseti lehetőség olyanoknak is akik jelenleg nem rendelkeznek ilyen ismeretséggel ,de szívesen kutatnak embereket szabadidejükben ,és ezzel jelentősen növelik bevételeiket.
bármi kérdésed van ezzel kapcsolatban írj ! köszönjük
- team

Utoljára módosítva: whackitrunkl által : 2013-02-23 11:18.

Régi
Alapbeállítás
2013-02-20, 23:44
(#2)
JrMontana08 logója
Since: 10-02-09
Lesz egy kis dolga a moderátornak.

Amúgy felesleges ilyennel foglalkoznod. A játékod fejlesztésére koncentrálj, ne az ilyen "exkluzív" bónuszokra. Ha elérsz egy olyan szintet, amikor sok rake-et termelsz, akkor lesz értelme jó rakeback után kutatni.

Ezt az "ajánlatot" ugye nem az intellipoker.hu üzenőrendszerén keresztül küldték?

Régi
Alapbeállítás
2013-02-21, 03:03
(#3)
Mrfipepe logója
Since: 10-01-29
ChromeStar
Nem lehet ilyet kirakni?
Nem az IP-küldte!
Értem oksa köszi és sorry ha rosszul tettem hogy kiraktam!
Skypen írt valami srác......... tőle kaptam!

Régi
Alapbeállítás
2013-02-21, 08:58
(#4)
JrMontana08 logója
Since: 10-02-09
Beleolvastam kicsit az oldalba és semmi extrát nem ajánlanak.