Régi
Alapbeállítás
SCG Hyper Turbó - 2013-02-20, 13:07
(#1)
Goldmanus logója
Since: 11-12-29
Sziasztok!
Nyertem egy szatelitet ANZPT-Sydney első fordulóban,de mivel még három forduló van,koránt se hiszem,hogy eljutok Sydney-be. Legfőképpen azért mert Hyper Turbó az összes további verseny. A következő fordulóban 500 kezdő zseton van 3percenként emelkednek a vakok se Rebuy,se Add On így nem sokra elég, és az a tapasztalatom,hogy csak a stack számít, a lap meg a pozició nem.Statégia ötlet?Ezek után.
Picit úgy érzem csak a vak szerencse segíthet,más nem nagyon.Vagy végig Fold ztán csak kiesnek? Azt hiszem 3-man mennek tovább.Eddig 12-en vagyunk.

Régi
Alapbeállítás
2013-02-20, 17:16
(#2)
sheld0r logója
Since: 11-11-09
(Administrator)
Szia! Ezt a kérdést szerintem jobb lenne felrakni egy másik topikba, nem az ügyfélszolgálatba ott jobban szem előtt van, és vszinüleg gyorsabban is kapsz rá választ!

Üdv,
sheld0r

Régi
Alapbeállítás
2013-02-21, 16:57
(#3)
Goldmanus logója
Sorry!

Nem figyeltem!

Még annyit,ha esetleg olvassa valaki, hogy a nevezők egy negyede jut be kb., mert ahogy nőtt a létszám a bejutók aránya is nőtt!!!!

Régi
Alapbeállítás
2013-02-24, 07:56
(#4)
Goldmanus logója
Sziasztok!

Most lett vége a versenynek! A negyedik fordulóban estem ki (690446335), 22 pár kontra KJ 1,5 BB All in! Sajnos se J se K nem jött! Egy picit csalódott vagyok mert úgy gondolom jól játszottam, ez az utolsó volt a legjobb lapom a partiba.Persze várhattam volna fél BB-ig,vakok 200/400 de hát nem gondolom hogy az segített volna!Elötte 3 fordulóban első helyen végeztem,sajna így nem megyek idén Sydney-be. De még csak FPP-t se kaptam,mert nem közvetlen a továbbjutók után estem ki.

Géza néni!Köszi a tanácsot roppant hasznos volt!

Utoljára módosítva: Goldmanus által : 2013-02-24 09:16.

Régi
Alapbeállítás
2013-02-24, 13:05
(#5)
Goldmanus logója
Van egy előnye is a dolognak 3.nap nagyon aktív felkészülés ,tanulás,és próba partik után picit jobban megy a Hyper Turbó!Mondhatni rá kattantam!
Már látom hogy az fpp-s bejutás egy végeláthatatlannak tűnő versenyláncolatot generált,ami fizetős versenyben ért véget,tehát oda is beülhettem volna 300dollár feletti beülőért,de én a nehezebb utat választottam,ennyi pénz híján.

Ígérem ezeket legközelebb a bloggomba írom meg nem itt terhelem a kedves fórum olvasókat! Így kerek a történet ,ezért írtam le.

Sikerekben gazdag jó játékot mindenkinek!

Régi
Alapbeállítás
2013-02-24, 13:46
(#6)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Szia!

Ez az ügyfélszolgálattal kapcsolatos fórum topic!
Itt eléggé kicsi lessz az olvasottságod is, max az adminok vagy egy két elvetelmült fórumtag olvassa majd el, mint én.
Ez itt egy eléggé off téma.
Van kb 6 kategória ahol ezt a postot nyugodtan át tehetted volna.
És talán kaptál volna segítséget is időben......
Mondjuk én is rendszeresen lépegetek ezeken a round 2-3-4-5-6 FPP versenyeken. a Sunday Millionsra pl ugyanez a szisztéma.