Home / Community / Fórum / Általános témák / Általános fórumtémák /

EPTlive stb password (freeroll)

Régi
Thumbs up
EPTlive stb password (freeroll) - 2013-02-09, 14:46
(#1)
Lurenkill logója
Since: 13-02-08
19:15 EPT Live id:681634786 password:london
Sok sikert mindenkinek!Vicces,hogy poénból rápróbáltam és elsőre talált.
Nevezők:1

Régi
Alapbeállítás
Pjotr46 - 2013-02-09, 14:57
(#2)
Pjotr46 logója
Since: 11-07-02
BronzeStar
az első négyszázban három egymást követő versenyben kell benne lenni, vagy abban amiben indulok de nem folyamatosan ha nem indulok egymásután háromban?

Régi
Alapbeállítás
2013-02-09, 15:21
(#3)
Lurenkill logója
Nem kell,hogy egymás után megrendezett versenyek legyenek.Hanem amiben te indulsz egymás után azokat kell megnyerned.Legalábbis ezt olvastam valahol.

De amit én írtam ide elég a kódot beírnod.

Régi
Alapbeállítás
2013-02-09, 18:24
(#4)
tmaster44 logója
Since: 12-11-02
Jó adag szerencsével és jó játékkal elméletben sikerülhet is.
Sok open liga versenyt kell lejátszani hozzá, hogy sikerüljön. Azt kizártnak tartom, hogy az első 3 versenyből sikerülne. Ehhez a komoly szériához sok idő kell abban biztos vagyok
Én ezmiatt nem kezdenék el open ligázni, de aki amugyis aktivan játsza, az nem veszthet semmit!

Régi
Alapbeállítás
2013-02-09, 19:16
(#5)
JrMontana08 logója
Since: 10-02-09
Idézet:
Pjotr46 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
az első négyszázban három egymást követő versenyben kell benne lenni, vagy abban amiben indulok de nem folyamatosan ha nem indulok egymásután háromban?
Összekevered a dolgokat: http://www.intellipoker.hu/articles/Big-Bang

Amúgy nem illik freeroll jelszavakat megosztani, maximum elmondani hogy hol találhatóak (ebben az esetben) a videóban.

A fórumszabályokra felhívnám a figyelmedet: http://www.intellipoker.hu/forum/sho...szab%C3%A1lyok

Régi
Question
2013-02-10, 12:04
(#6)
Lurenkill logója
Amúgy nem illik freeroll jelszavakat megosztani, maximum elmondani hogy hol találhatóak (ebben az esetben) a videóban.

A fórumszabályokra felhívnám a figyelmedet: http://www.intellipoker.hu/forum/sho...szab%C3%A1lyok

[/QUOTE]

Kedves JrMontana08!

Köszönöm,hogy figyelmeztettél!Rossz szokásomhoz híven,valóban felületesen olvastam el a szabályokat :
"Tagok kitiltása:...."
"Kitiltásra kerülnek azok a tagok,akik:..."
Ebben a felsorolásban nem szerepelt a freeroll jelszavak.

Alapvetően abból a feltételezett tényből indultam ki,hogy a fórum és a honlap regisztrált tagjai egy egymást segítő pókerközösség.Figyelmeztetésedre és mert értékes oldalnak tartom a honlapot,átolvastam alaposan a szabályokat,a freeroll jelszavak megosztása valóban szerepel benne.Eléggé ambivalens érzéseket keltve bennem.Más,nemzetközi pókerközösség oldalát is szoktam olvasni,ahol valójában csak egy dolog érdekel,tekintettel,hogy gyatra angol nyelvtudással bírok,freeroll versenyek jelszava.Mi okozza bennem a kettősséget?Én mint magánszemély a közösség hasznos tagjaként,szeretném,hogy a hozzám hasonló a pókerre pénzt szánni nem akaró,vagy nem tudó tagok valamilyen tőkét(nem szellemi hanem $,euro,forintocska) kovácsolhassanak.Azaz megosztanám a tudomásomra jutott jelszavakat melyek a pokerstars égisze alatt kerülnek megrendezésre aprót lendítve ezzel a magyar és az intellipoker.hu pókerközösség nemzetközi porondon való szereplésén.A fórumszabály azonban valóban azt írja ezeket a jelszavakat leírni nem lehet azt írja linkelni kell,de itt jön be a konkurencia fogalom.Kinek konkurencia és mi?A link vagy a pass,a "nagy testvérnek" a pokerstarsnak?Nem,hisz ő rendezi a versenyt.Az intellipokernek? Neki a link inkább hisz egy másik pókerközösség oldalára mutat,de a pass nem hisz mi hátránya származik abból,hogy egy derék magyar player megmérettetik egy nemzetközi versenyen.Nem igazán értem ebben az üzletpolitikát.Melyik ujjamba harapjak?Bosszantsam a szerzőket?Nem szeretném,az egyik leghasznosabb magyar oldalnak tartom,de ezért elvileg kitiltás nem jár,hacsak rám nem húzzák az egyedi elbírálás csodálatos gumi szabályát(azért remélem előtte egy figyelmeztető lövést legalább kapok).Ne segítsem a közösséget?Azt sem szeretném hisz az általuk megosztott tapasztalat rendkívül nagy segítséget nyújtott vagy nyújthat póker "karrierem"során.Megköszönném ha az illetékes állást foglalna.Gondolom jóval elfoglaltabbak mint én,ezért szimpla igennel vagy nemmel is beérném de ez esetben mindenképp elkélne a segítség.Kitiltás jár e ha megosztom a pokerstars.com neve által fémjelzett freeroll versenyek jelszavát?