Régi
Alapbeállítás
Tilt utáni felállás? - 2013-02-02, 22:38
(#1)
TrexGab0622 logója
Since: 12-12-14
BronzeStar
Mit szoktatok csinálni, ha tilten vagytok, hogy lenyugodjatok?

Régi
Alapbeállítás
2013-02-02, 22:48
(#2)
erdeisoni logója
Since: 12-11-12
Ha tehetem kiülök 2-3 percre ha nem, lazítok a játékomon és lehetőleg nem indulok több versenyen. Ez nálam a fáradság jele és ha lenyugszom is, hibás döntéseket hozok, ha nem tudom abba hagyni a játékot akkor indulok egy 10centes sngn az alatt lenyugszom és abba tudom hagyni a veszteséges játékot

Régi
Alapbeállítás
2013-02-04, 14:35
(#3)
Mammutka86 logója
Since: 12-10-07
Pár nap pihi.

Régi
Alapbeállítás
2013-02-07, 20:48
(#4)
Joe Small 87 logója
Since: 13-01-25
BronzeStar
Én elég nehezet dolgozom fel, főleg ha lemákolnak. Általában pár perc pihi kaja pia. És utána jöhet a következő verseny.

Régi
Alapbeállítás
2013-02-08, 09:24
(#5)
Goldmanus logója
Since: 11-12-29
Minden esetben a játék elhagyása néhány napra,nem jó forró fejjel másik játékba beülni.

Régi
Alapbeállítás
. - 2013-02-10, 10:22
(#6)
Tucsok2006 logója
Since: 10-02-20
A pár nap pihenés biztosan segít, de ha nem legalább kipihened magad.

Régi
Alapbeállítás
2013-02-11, 17:44
(#7)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Sziasztok!

Már nagyon régen nem voltam Tilt helyzetben.
Valahogyan eljutottam arra a szintre, hogy már nem tudok mérges vagy bosszankodó lenni, ha lemákolnak.
Ez a pókerjáték velejárója......
Persze ez jellem függő is, hogy ki és miként kezeli a stresszhelyzeteket...
Egy biztos, ha kihoznak a sodrodból, akkor egy picit ki kell ülni...
Hogy meddíg ülj ki, vagy hogy mivel vezesd le a bad beat miatt kialakult frusztrációt ezt csak te magad tudhatod, személyisége válogatja.....
Egy biztos agrresszióval, indulatokkal teli nem tudsz jó döntést hozni!
Próbáld uralni az érzelmeidet, és ha ideges is vagy ne mutasd ki ezeket.
Nem kell írni chat be sem
Vagy élőben nem kell kioktatni az ellenfeledet
Örülj neki hogy van egy madár aki olyan szemét lapokkal is játszik ellened!
Reméld azt hogy a következő leosztásnál is ugyanolyan rossz lapokkal fog próbálkozni ellened! Mindig nem lehet szerncséje!
GL

Régi
Alapbeállítás
2013-02-11, 21:54
(#8)
tmaster44 logója
Since: 12-11-02
Hali!

Nekem 1-2 peches leosztás simán belefér. Véletlenek, ill. peches szituáciok előfordulnak itt-ott. Az már nagyon ritka, hogy egymás után 3-4-szer kerulj ilyenbe.
Viszont ha megtörténik, akkor sem kell csüggedni, majd máskor te leszel szerencsés (elvileg)
Amúgy 3-4 mákolós szituáció után le szoktam nézni torna terembe gyúrni (ha este 7-ig történik)
Ha meg már később, akkor ugyan mind1, inkább elmegyek aludni. Van olyan nap, amikor minden ellened van, ilyenkor úgy gondolom nem jó erőltetni.

Régi
Alapbeállítás
2013-02-11, 21:55
(#9)
tmaster44 logója
Since: 12-11-02
Hali!

Nekem 1-2 peches leosztás simán belefér. Véletlenek, ill. peches szituáciok előfordulnak itt-ott. Az már nagyon ritka, hogy egymás után 3-4-szer kerulj ilyenbe.
Viszont ha megtörténik, akkor sem kell csüggedni, majd máskor te leszel szerencsés (elvileg)
Amúgy 3-4 mákolós szituáció után le szoktam nézni torna terembe gyúrni (ha este 7-ig történik)
Ha meg már később, akkor ugyan mind1, inkább elmegyek aludni. Van olyan nap, amikor minden ellened van, ilyenkor úgy gondolom nem jó erőltetni.

Régi
Alapbeállítás
2013-02-13, 12:31
(#10)
breakin'news logója
Since: 12-01-26
Idézet:
Goldmanus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Minden esetben a játék elhagyása néhány napra,nem jó forró fejjel másik játékba beülni.
Ez jó javaslat.
Én meg elmondom, hogy mit ne csináljatok!
Sohase volt rendes pókertőkém, úgyhogy amikor "tönkrementem" az utolsó centig, az azért nem volt egzisztenciális csőd.

Piszkosul fölbosszantott, hogy több napon át jó lapokkal és jó, de legalábbis nem csapnivalóan rossz játékkal estem ki. Túlzás nélkül, napokig semmi, de semmi nem jött össze. Legalább tíz AA éss KK kezem égett el, miközben egy sem nyert. Mindig lemákoltak. Ráadásul az esetek többségében nemcsak az enyémnél rosszabb, hanem kifejezetten pocsék lapokkal. Akkor bedurrant a fejem, és azt gondoltam, hogy akkor majd én is úgy!

És allin-allin-allin akármivel című önkiherélő módszerrel elherdáltam az utolsó centem kivételével a teljes rollomat (1 centes verseny nincs szerencsére, így az megmaradt).
Aztán fogtam magam, és folytattam a játékpénzemmel is a "stratégiát". Nem hiszitek el, de tán egyetlen egy kezet sem nyertem meg mindaddig, amíg a játékpénzemet is mind el nem buktam. Ez már hazavágja az embert, mert minden kéznek van nyerési esélye. De nálam nulla!
Szerencsére óránként néhányszor újra lehet tölteni a játékpénzt egy-egy ezressel. Amíg lehetett, töltögettem is. Addig folytattam a "frissen tanult taktikámat", amíg ki nem írta a gép, hogy "sajnáljuk, a játékpénzes számlát óránként csak háromszor lehet újratölteni" - vagy ilyesmi.
Akkor végre megnyugodtam! Szabadnak éreztem magam! Kimentem kertészkedni. Sz@rtam a pókerre pár napig...

Nem mondom, hogy utána hú, de nagy szerencsém lett volna, de lagalább már nem dühöngtem, és újra tudtam józan döntéseket hozni - több-kevesebb sikerrel.