Régi
Wink
Bankroll statiasztika - 2012-01-14, 00:01
(#1)
kpeti86 logója
Since: 11-12-29
Sziasztok!

Az egyik oktatovideoban lattam egy szep meredeken emelkedo statisztikat az illeto jatekos szamlajarol. A kerdesem hogy ezt hogyan tudom en is elerni. (Marmint az emelkedesrol van fogalmam es dolgozom rajta de magat a statisztikat honnan tudom elovarazsolni, ahol lathatom mennyi zsetont szedtem ossze vagy osztottam szet miota jatszom.
Lehet hogy ez is egy kulso tool?

Koszi!

Régi
Alapbeállítás
Statisztikák - 2012-01-14, 13:32
(#2)
Capt Dolby logója
Since: 11-11-29
(Moderator)
Szia! - Reméljük olyan meredeken emelkedik majd pókerkarriered, mint ahogy a képed is illusztrálja

Ha jól látom erről már beszéltünk az alábbi postban:

"Emlékeim szerint valamilyen külső megengedettt segédeszközt (leosztás elemző programot) használt fricirics, ezt láthattad. Sok ezek közül ingyenes demo verzióban letölthető az internetről (vigyázz mit töltesz le - ha nem vagy biztos a dolgodban, érdemes tapasztaltabb játkosoktól érdeklődni). A PokerStarson engedélyezett és tiltott programok listáját itt találod:

http://www.pokerstars.hu/poker/room/prohibited/ "

Így látatlanban csak azt feltételezhetjük hogy minden bizonnyal egy külső eszközt láttál, ha tudsz linket is adni az oktatóvideóhoz, talán pontosabbat is mondhatunk.

Régi
Alapbeállítás
2012-01-15, 19:55
(#3)
JrMontana08 logója
Since: 10-02-09
Valószínűleg PokerTracker vagy Holdem Manager grafikont láttál. Ezek a legnépszerűbbek szoftverek.

Régi
Alapbeállítás
semmi - 2013-01-04, 19:57
(#4)
szabgeza68 logója
Since: 12-12-11
Idézet:
JrMontana08 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Valószínűleg PokerTracker vagy Holdem Manager grafikont láttál. Ezek a legnépszerűbbek szoftverek.
hg