Régi
Question
Kérdés - 2012-01-09, 15:52
(#1)
Jokeeer32 logója
Since: 12-01-05
Hello ! Az volan a kérdésem ,hogy ha már kitöltöttem az alaptanfolyam kvízt azután gond e ha nem a haladót töltöm ki hanem pl a S'N'G t mivel véeltlen rosszra kattintottam és azt töltöttem ki:S és nem érkezett meg még a 3,50 $ S'N'G' kuponom és aggódok:SS:S remélem mihamarabb tudtok választ adni elöre is köszi

Régi
Alapbeállítás
Kvízek sorrendje - 2012-01-12, 16:08
(#2)
Capt Dolby logója
Since: 11-11-29
(Moderator)
Szia!

Egyes kvízeket csak egy bizonyos sorrendben tudsz elvégezni.

A SNG Kvíz esetén, ha még nem volt korábbi befizetésed, akkor egy befizetéssel tudsz szert tenni a SNG kuponokra (nem kell bónuszkód). Ha már volt korábbi befizetés, akkor újratöltési bónusz jár (kell bónuszkód, lásd alábbi link). Itt találod, hogy milyen jutalmak járnak az egyes kvízek után:

http://www.intellipoker.hu/articles/Teszt-julalmak

Ha nem vagy benne hogy mire vagy jogosult, írj a support@intellipoker.hu email címre, így az ügyfélszolgálat át tudja nézni a számládat és meg tudják mondani hogy mire vagy jogosult és hogyan.

Érdemes még figyelembe venni, hogy ha van (vagy tervezel) PokerStars első befizetési bónuszod, érdemes előbb azt maximálisan kihasználni (fél éved van a kiváltásra), és csak utána az újratöltési bónuszokat kiváltani (nincs időkorlát hogy mikor aktiválod, viszont a lejárat rövidebb). Ha nem volt korábbi befizetésed, és befizetsz, akkor használhatod a STARS600 bónuszkódot az Első befizetési bónusz aktiválásához (hiszen a kuponokhoz nem kell bónuszkód, csak a befizetés, így a kuponokat is megkaphatod).

Régi
Alapbeállítás
2012-02-21, 23:03
(#3)
redner28 logója
Since: 12-02-18
Üdv!

Nekem az a problémám,hogy nem jeleníti meg a tesztet,pedig mindent átolvastam az első leckéből.
ez miért lehet?

Régi
Alapbeállítás
2012-03-10, 12:32
(#4)
DubnoDC logója
Since: 12-02-28
BronzeStar
Nekem az sng teszt kitoltése sehogy sem megy. Hol tudnék utánna nézni a tesztben levo kérdéseknek? Valamit nagyon rosszul csinálok, magam sem tudom hogy mit. De már fogyóban a turelmem. Segítene valaki? Koszi!

Régi
Alapbeállítás
2012-03-10, 13:59
(#5)
JrMontana08 logója
Since: 10-02-09
Idézet:
DubnoDC eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem az sng teszt kitoltése sehogy sem megy. Hol tudnék utánna nézni a tesztben levo kérdéseknek? Valamit nagyon rosszul csinálok, magam sem tudom hogy mit. De már fogyóban a turelmem. Segítene valaki? Koszi!
Itt vannak a SnG versenyek áttekintése (http://www.intellipoker.hu/articles/?id=4445), ha nem erre gondoltál, akkor nem tudom mire.

Régi
Alapbeállítás
2012-03-10, 16:15
(#6)
DubnoDC logója
Since: 12-02-28
BronzeStar
Koszi szépen. Ezt már minimum 5 alkalommal végigrágtam, mondhatni kivulrol fújom, mikor meg a teszt kitoltésére vállalkozok, ott elrontok amit csak lehet. Talán jobban oda kellene figyelnem a részletekre. Valamijen fontos részlet elkeruli a figyelmeme. Jobb mint az elején , de mintha mindent forditva csinálnék amit csak lehet. Volt egy láthatóan nagy ugrás a poker fejlodésemben, most meg mintha egyhejben toporognék. De nem adom fel, majd csak egyszer sikerul.