Régi
Alapbeállítás
Szint, és Pókeriskola 10$ bónusz; Köszönet - 2012-12-15, 18:22
(#1)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Szia!

Két problémám is van!
Az egyik, hogy amikor végeztem a teszt kitöltésével kaptam egy 10$ bónuszt.
Sajnos a kapott befizető bónuszkódot nem fogadta el a rendszer pedig több alkalommal is próbáltam befizetni vele. Hogy őszinte legyek jobban örültem volna neki mint a reload 100K befizető kódnak. Én nem nagyon szeretek azon játszani. Csak az idő megy vele, hogy nyerjek egy pár centet.

A másik gondom az hogy csak ebben a hónapban termeltem több mint 220 VPP-t viszont a szintem 20 alattinak mutatja.
Így nem vagyok jogosult egy jópár video és tananyag olvasására sem. Pedig ilyen jellegű terveim lennének a karácsonyi szünetben.

Kérlek segíts, hogy mit csináljak, vagy kinek írjak.

3.
Köszönet!

Köszönöm a versenykupont!
A 2. helyen sikerült végeznem a sit n go versenyen.
Az itt nyer összeget én szeretném felajánlani a Fricirics Jótékonysági koncertjére.

Kérlek ezt tolmácsold a Fricirics felé. Hogy miként rendezzem, pl játékos transzfer stb.

Ha még esetleg nyerek majd ilyen kupont
az ott nyert összeggel is ezt szeretném tenni.

Régi
Alapbeállítás
2012-12-17, 15:53
(#2)
sheld0r logója
Since: 11-11-09
(Administrator)
Szia! Írj egy üzenetet a support@intellipoker.hu email címre! Friciricsnek pedig írj Frici topikjába az adományt illetően! Grat a második helyhez!

Régi
Alapbeállítás
2012-12-18, 11:36
(#3)
MassaTG logója
Since: 10-02-19
Idézet:
sheld0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia! Írj egy üzenetet a support@intellipoker.hu email címre! Friciricsnek pedig írj Frici topikjába az adományt illetően! Grat a második helyhez!
Szia!

Már a felajánlást el is intéztük!
Még tegnapelőtt este a facebookon megtárgyaluk, és át is ment.

Régi
Alapbeállítás
2012-12-18, 11:55
(#4)
Aladar0525 logója
Since: 11-08-04
Szia.

Gratulálok a nyereményhez. Példa értékű a felajánlásod, igazi "sportember vagy"! Szerintem sokunk nevében megköszönhetem azt a sok hozzászólást tőled itt az oldalon, amivel mindenkinek próbálsz segíteni. Lenne egy kérdésem is hozzád. Írtál egy kis összefoglalót az Online póker kezdetéről történetéről. Nagyon olvasmányos a kérdésem lesz e esetleg folytatás?

Üdvözlettel: Laci.